Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 2 éve a barátnőmmel elköltöztünk külön. Jó minden szeretem és jó a szex is.

De amikor nem akarom annyira megvan sértődve hogy azt hiszi nem szeretem.pedig csak annyi hogy örülök hogy láthatom mert dolgozik sokat és este 9kor ér haza és örülök hogy itthon van és tudunk pár szót váltani.feküdni akarok és csak összebújni nem csak mindig szexelni.



2023. jan. 27. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Rendezd le orállal, lenyugszik, és összebújhattok.
2023. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Ő igényli a szexet.
2023. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
De cuki vagy. ^^ Találj egy normálisabb barátnőt, akiben több az érzés, mint a libidó.
2023. jan. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
94%

Sajnos én is ezzel a problémával küzdök, csak nálunk én vagyok a lány.

Kitartást kívánok. Próbáljatok kompromisszumot kötni. Nálunk ez nem vált be, de hátha a te barátnőd normàlisabb, mint az én barátom.:)

2023. jan. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Micsoda probléma xD Szerintem itt bárki szívesen megoldja helyetted.
2023. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű, de jó eséllyel idővel megérti a dolgot.
2023. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is ilyen vagyok néha. Nekem ehhez hangulat kell, érzések, nem tudok úgy, mint az állatok.
2023. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát... ha nem megy megbeszélni, akkor vagy engedsz neki, vagy keresel mást.

De egyébként elég kevés empátiára, és annál nagyobb önzőségre utal, amikor valakit ennyire nem érdekel, hogy mi van veled, és hogy vagy.

2023. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak rosz kategória, ès felnőtt párkapcsolatba akarta tenni. Nekem is előfordult hasonló
2023. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Elég baj az - ha tovább szexelsz vele, lehet megun... Nem lenne szabad, amúgy is hitellenes dolog házasság előtt. Beszélj vele
2023. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!