Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 2 éve a barátnőmmel elköltöztünk külön. Jó minden szeretem és jó a szex is.

De amikor nem akarom annyira megvan sértődve hogy azt hiszi nem szeretem.pedig csak annyi hogy örülök hogy láthatom mert dolgozik sokat és este 9kor ér haza és örülök hogy itthon van és tudunk pár szót váltani.feküdni akarok és csak összebújni nem csak mindig szexelni.



2023. jan. 27. 00:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

"Mitcsináljak ha nincs kedvem szexelni?"


Hát akkor ne szxelj!


Ha meg emiatt elhagy, akkor legalább lesz esélyed találni egy normális nőt, aki másra is alkalmas!


De szerintem is kamu lehet a kérdés, mert általában fordítva szokott lenni a felállás és a pasik azok, akiknek mindig kell és nem bírják ki szx nélkül...

2023. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

#12 "De szerintem is kamu lehet a kérdés, mert általában fordítva szokott lenni"

Tehát mert valami sokakra igaz, ezért mindenkire igaz kell, hogy legyen?

Jah, persze...

A tököm tele van már azzal, hogy ezen az oldalon nincs olyan kérdés, ami alatt legalább a kérdések 10%-a ne az lenne, hogy "kamu". Az ilyeneket, meg akik csak a kérdezővel kötekedni járnak ide, azokat kellene véglegesen kitiltani. Sokkal használhatóbb lenne az oldal.

2023. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, vannak olyan kanos/kancás lányok, hogy az már veszélyes.
2023. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


van, de az a ritkább. nekem is volt egy jó 30 as csaj, ha már térdig benne voltál, visított mint a malac, mocskosul k.félt és beszélt.


de, szexidőn kívül mint egy fadarab, semmi szexuális téma, semmi kezdeményezés, célozgatás. semmi.

2023. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Vá, az én férjem is ezt csinálja velem amit te a barátnőddel. Ott fekszünk egymás mellett, én ettől totál beindulok, ő meg fekszik mint egy fadarab. És azt mondja, hogy csak élvezi a közelségemet. Tiszta szadizmus. Mondjuk én tudom, hol és hogyan kell hozzáérni, hogy benne is felpiszkáljam a vágyat. Türelem kell hozzá, akár órákig is eltarthat. Tényleg nem érti ilyenkor az ember, hogy miért nem kíván a másik, és tényleg kétségbeejtő, hogy már nem szeret.

Én most ott tartok, hogy nem foglalkozom a férjemmel szexuálisan. Saját magamra koncentrálok, az én személyes fejlődésemre. Ha ő akar szexelni, mindig nyitott vagyok rá, de én most nem udvarlok, mert most tényleg nem érdekel annyira a szex. Kifáradok annyira, hogy kb.5 perc alatt elalszom, ha leteszem a fejem. Ha ebben az 5 percben nem közeledik, akkor adios, nézheti ahogy alszom és fetrenghet mellettem kedvére.

Én azt javaslom, hogy élvezd ki, amíg a barátnőd ennyire odavan érted. Egyszerűen csak hagyd, hogy kényeztessen. Ha sokszor elutasítod, teljesen be fog gubózni, el fogja veszíteni az önbizalmát, és többé nem fog tudni ellazulni melletted.

2023. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!