Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelszavakról mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelszavakról mi a véleményetek? Megadnátok a párotoknak a teló vagy közösségi oldalatok jelszavát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én azon a véleményen vagyok,hogyha nincs semmi titkolnivaló én megadnàm a jelszavam! Én nő vagyok. Nem beszélgetek pasikkal!


De kíváncsi vagyok ti hogy álltok ehhez?



2023. jan. 27. 17:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk aki ügyes, az úgyis feltöri a másikét. Csak ezzel együtt


1.Törvénytelenséget követ el


2.Úgysem tudja megállni, hogy ne kombináljon azokból amiket ott talál.

2023. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 harebell ***** válasza:
100%
Szerintem minden jelszavamat tudja, sok el is van mentve az ő eszközein is, a közös PC-n meg eleve mindkettőnké. Ez nem azt jelenti, hogy turkál a magánszférámban vagy olyat olvasgat, ami nem tartozik rá, én is hozzáférhetnék minden fiókjához, de nem kezdem el olvasni a magánbeszélgetéseit. Amúgy nem kellett külön megadni, ez egyszerűen így alakult az együttélés során, nem élünk vissza vele.
2023. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk nem egy viber beszélgetésben szoktam megbeszélni a bnőm hüvelygombáját...besz**ok 😂
2023. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
21%
Tudni tudja, szoktam is neki mondani, hogy ezt írja be vagy valami. De magától nem lépne be, ahogy én sem az övébe.
2023. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%
13-as, megragadtad a lényeget:-) A hüvelygombát nem én írtam, de bizony, nálam is volt már példa oda-vissza barátnővel, hogy valami nőgyógyászati probléma chaten lett megtárgyalva. Ez miért röhejes vagy furcsa?
2023. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megadva a jelszo, de ha nagyon akarnank, barmelyikunk be tud lepni, mert nem vagyunk kijelentkezve. Felolem nezegetheti, ugyse talalna semmit. :D barataimmal sem a messengeren beszeljuk meg a nagyon maganeletre vonatkozo dolgokat, inkabb egy kave mellett. De gyanitom a kerdes nem azert lett felteve, mert nagyon kivancsi lenne a kerdezo, hogy na vajon a Palival mit beszelt meg a baratja, hanem mondjuk mit beszelget a Rekaval :D
2023. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám meg a jelszót, és én sem várok el hasonlót. Attól, hogy együtt vagyunk, nem kell föltétlenül egymás szájában élni. Kell a privát szféra.
2023. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
18%
"Cica! Vagy megbízol bennem, vagy egy alfahímmel kevesebb marad a társaságodban!"
2023. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
76%
Megadnám, ha tudnám :DD
2023. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is tök sok fiókomhoz nem is tudom a jelszót, csak el van mentve :')
2023. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!