Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelszavakról mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelszavakról mi a véleményetek? Megadnátok a párotoknak a teló vagy közösségi oldalatok jelszavát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én azon a véleményen vagyok,hogyha nincs semmi titkolnivaló én megadnàm a jelszavam! Én nő vagyok. Nem beszélgetek pasikkal!


De kíváncsi vagyok ti hogy álltok ehhez?



2023. jan. 27. 17:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem adja meg, az titkol valamit + buta is.


Én okos vagyok. Megadom.

(A titkos e-mail-emről és a titkos telefonomról meg nem tud. De ezzel is őt védem!)

2023. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem adom. Velem már volt olyan, hogy barátnő férje olyan dolgot hozott fel, amit a barátnőmnek mondtam el. (Haláleset + depresszió).


Szerintem aki kéri, az nem csak úgy kéri, valamit akar vele.

2023. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Már miért adnám meg? Privát szféráról még nem hallottál? Én nem tudom senkinek a világon a jelszavát és senki sem tudja az enyémet, és ez így van rendjén.

Ja és soha nem csaltam neg senkit.

N

2023. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha valamiért kell, persze. Barátomnak is megadtam még naaagyon régen. Bár azóta változott, de azóta nem volt olyan, hogy be kelljen lépnie. Párjaimnak miért ne adnám? :D
2023. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
24, de miért kellene?
2023. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Aki ilyent elkér, azzal valami baj van. EL nem tudom képzelni azt a helyzetet, hogy valaki asszongya, hogy most adjam meg neki a jelszavaimat és belépési adataimat mindenhova.
2023. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
47%

Most ne durvákra gondoljátok.

Én megadnàm ha szeretem a párom. De kérnem tőle hogy ne olvasson bele a lelkizős sztorijaimba.

Meg én ha szeretem,nem beszélem ki a párom,mint mások. Szerintem ahol egy személy kibeszeli nagyon a párját,nem szereti.

Vagy ha arról beszél ki tetszik neki ,mikor ott a párja...

Mondjuk telefonkódom simán megadnàm neki és akkor megnézheti kikkel csevegek. Ha akarja.


Szerintem ha két ember az életben mindent megbeszélnek az a jó.


Tényleg mondtatok jókat mint a wc-zes is. Ez jó hasonlat volt! :D

Én se mindenre vagyok kíváncsi.

Csak tudni akartam ki milyen :)

Köszi a válaszokat !

2023. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
21%

Dolgoztam rendőrként. Érdekes volt látni, mikor párok tagja, meg szülők ott álltak, és nem tudtak válaszolni olyan kérdésekre, hogy:

- Rendben, a gyerek barátja neve Tomi...és? Milyen Tomi?

- Mi a férje e-mail jelszava?

- Mi a férje pontos munkaköre?

- Mi az édesanyja PIN kódja?

- ...


Nem vicc! Volt olyan feleség, aki 4+ év után sem tudta a férje KOCSIJÁNAK az indítókódját!

2023. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

28/28


Mondjuk baj esetén jó ha hozzá tudnék nyúlni a párom eszközeihez vagy ő az enyémhez.

De manapság alap dolgokat se tudnak,mint a nevek.

Ez szomorú.



De egyébként milyen helyzetekben kellene jelszó ? Tudnál mesélni többet?

2023. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

De honnan kéne tudni anyád PIN kódját? Ha jelszót változtatsz valahol, elküldöd a családtagoknak, vagy mi?


A saját jelszavaimat sem tudom, el vannak mentve a gépen. Ha a rendőr nem itthon kérdez a gépem mellett, a facebookomba se tudok belépni.

2023. jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!