Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelszavakról mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelszavakról mi a véleményetek? Megadnátok a párotoknak a teló vagy közösségi oldalatok jelszavát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én azon a véleményen vagyok,hogyha nincs semmi titkolnivaló én megadnàm a jelszavam! Én nő vagyok. Nem beszélgetek pasikkal!


De kíváncsi vagyok ti hogy álltok ehhez?



2023. jan. 27. 17:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
95%

29. Telefon jelszó, széf kód,...ilyenek kellettek volna.


30. A néni 80+ volt, és a lánya intézte az ügyeit, egy időpont miatt lett volna egyszerűbb és gyorsabb, ha megvan a kód, és nem kell várni napokat a bankra.

2023. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
23%

Nem. Magánszvéra. A páromnak semmi köze nincs a barátnőim problémáihoz, amit velem osztanak meg.

De én se akarom látni az ő üzeneteit.

2023. jan. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
88%

Előfordul, hogy egymás telefonját használjuk, tehát tudjuk egymás kódját. De mindig megkérdezzük a másikat, hogy használhatjuk e. És nem turkálunk. Nincs okunk rá.

A páromat egyáltalán nem érdekli mit beszélek a barátaimmal, családdal, ez fordítva is így van.


Ha egy ember azt gondolja a párjáról, hogy ha hozzáférést kap bármelyik fiókjához és az turkálni fog, hol a bizalom??? Milyen véleménnyel vagy a párodról ha ezt gondolod róla?


Mi tiszteletben tartjuk egymás magánszféráját, megbízunk egymásban. Amelyik kapcsolatban nincs meg az bizalom és a tisztelet, az kuka.

2023. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
69%

28-as: Ne moss össze dolgokat! A párunk pontos munkakörét illik tudni, alapvető dolgokat a szeretteinkről, de nem látom be, miért gáz, hogy nem tudom pl. az apukám PIN-kódját, jelszavait! Furcsán néznék rá, ha egyszer csak előállna azzal, hogy neki itt meg itt ez a jelszava, jegyezzem fel, vagy érdeklődne az enyémről:-)


33-as: Nem kell egymás elől dugdosni a telefont, laptopot egy normális kapcsolatban, ez evidens, de pl. jelszavakat, PIN-kódot csak úgy elkérni beteg dolog, és ott nyilván csekkolni akar a másik.


Tudok olyat, ahol az unoka azért tudja a nagyi jelszavait, kódjait, mert segít a netes ügyintézésben, vesz fel neki készpénzt stb. Ott a nagyi adta meg magától, mert így egyszerű neki, idős, nem ért hozzá, egyebek, érthető szitu.

2023. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a bizalom ott kezdődik, hogy a másik nem is akarja tudni a jelszavam. Amúgy meg egyszer nem fordult elő olyan, hogy a másiknak be kellett volna lépnie a gépembe, telefonomba vmit elintézni. Olyan volt, hogy ő adta meg a jelszavát, mert neki buta telefonja volt, nekem meg okos, és meg akarta nézni az e-mailjét, de ebben az a kulcsszó, hogy ő adta meg magától.


A rendőrbácsi kommentje meg... mi a francért kellene tudnom a másik kocsijának indítókódját, főleg ha én nem is vezetem... meg az e-mail jelszavát. Az magánügy.

2023. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sem kell az övé.
2023. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"- Mi az édesanyja PIN kódja?"


És ezt mégis miért kéne tudni?

2023. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

28:

És anyád tudja a te pin kódodat?

2023. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ez nálunk nem téma, és nem nézzük egymás telefonját számítógépét sem. Vagy bízunk egymásban, vagy megette a fene az egészet.
2023. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!