Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg tobb a szingli pasi,mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tobb a szingli pasi,mint a nok? Hogyan?

Figyelt kérdés
En no vagyok es nem szingli de nem ez a lenyeg! Sokszor olvasom,hogy tobb ferfi szingli mint no. Hogyan? Ha KB hasonlo szamu ferfi es no el. Hogyaaan lehetseges ez?

2023. febr. 13. 01:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
17%

Pedig így van, elég csak megnézni egy random baráti társaságot, szinte mindig több férfi van és a legtöbb szingli.


Ha ugyanannyi szingli nő van mint férfi akkor ezek a nők hol vannak?

Mind otthon ül egyedül?


Ha tényleg így van akkor nem tudom mit várunk ettől a társadalomtól.

2023. febr. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

De KB~ ugyanannyi a no mint a ferfi. Ezekbol van par no aki ..novel.. es van par pasi..aki hat pasival..van.


Ergo: KB ugyanannyi 25 es 65 kozotti aktiv koru lehet. Tehat hogy lehetseges ez?


😱😱

No voltam.

Es most is no vagyok.

2023. febr. 13. 01:24
 3/42 anonim ***** válasza:
31%

25-65 az elég tág korcsoport.

A 20-40 között is ilyen az arány szerinted vagy a 20-30 közötti korosztály?

2023. febr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

3: De nem csak magyarországi párod lehet.

Meg nem csak az adott korcsoportban válogathatsz.

Meg nem kell mindenkinek állandóan kapcsolatban lennie.

Sokan a 3. vagy 23. kedvesükkel vannak, és közte szünetek.

Akkor most ha van 100 férfi 98 nőre, akkor is kijön a matek, hogy mondjuk 20 év eltelte alatt 15 évig mindenkinek volt párja.

2023. febr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
21%
Sok a leszbikus.
2023. febr. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem úgy, hogy: a hapsi gondolkodik, és a 2-3.i ráfaragás után már nem akar újból szívni, így tanul az esetből. A ők kelendően úgy is, ha átment rajtuk már vagy 40 ember is:).

Változnak az idők, Kérdező.

2023. febr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanannyi szingli no van, csak azokat nem latod. En is szingli vagyok, 7 kollaganom van, 3nak parja van, 4en szinglik vagyunk. Egyikunk sincs tarskereson, nem jarunk sehova, nem ismerkedunk.
2023. febr. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt mert ha az öregeket nem számítjuk, több a férfi, mint a nő. Másrészt mert a legjobban kinéző férfiak több nőt is tartanak egyszerre.
2023. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetően van egy felborultság 100 lányra 107 fiú születik ez az arány 50(?) éves kornál megfordul. Nekem pl 2 hetem van hogy 30 legyek és sose volt csajom , mondjuk mentális beteg voltam/vagyok.

De megyek tovább , többször feladtam , de annyit ér feladni, mint visszatartani a levegőt: Semennyit .menni kell tovább.

2023. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%

Azt meg úgy látom eddig senki nem merte kimondani, hogy sok top férfi egynél több nővel is van egyszerre. Pedig ha a társadalom tetején lévő 10-100 ezer férfi egy jó része csak 2-3 nővel kavar egyszerre (vagy nem is kell kavarni, csak fenntartani az érdeklődésüket a maga irányába!), az már rengeteg nőt kivon az ismerkedési piacról.


Szerintetek a sztárok, gazdag vállalkozók, akármilyen nagyon jóképű férfiak és sok más hasonló férfiakért egyszerre csak 1 nő epekedik? És nem kell hozzá celebnek, felső tízezerben lévőnek vagy milliárdos vállalkozónak sem lenni, hogy egyszerre legalább két nő vágyjon rád és közben kizárjon más férfiakat.

2023. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!