Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg tobb a szingli pasi,mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg tobb a szingli pasi,mint a nok? Hogyan?

Figyelt kérdés
En no vagyok es nem szingli de nem ez a lenyeg! Sokszor olvasom,hogy tobb ferfi szingli mint no. Hogyan? Ha KB hasonlo szamu ferfi es no el. Hogyaaan lehetseges ez?

2023. febr. 13. 01:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
97%
A nemek aránya egyenlő. Csak azért tűnik féritöbblet sokaknak mert a nők egy elég szép százaléka mára, a modernkori jó körülményeknek is hála, megteheti és meg is teszi, úgymond teljesen kivonul a húspiacról, egyedül is jól boldogul. Nem keres párt, nincs ott a szórakozóhelyeken, nincs ott a randiappokon, stb. Egyszerűen mivel nem keresnek párt nem láthatóak azokon a felületeken, helyeken ahol a férfiak viszont igen. Ők sokkal kevesebben vállalják a tudatos szingliséget.
2023. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Ez is igaz lehet! En azt is teljesen elfogadom. Okeeee en nem is szeretnek egyedul lenni.


De ismerek olyat aki vilag eleteben szingli no volt es elmult 40 mar. Brutal mennyien zaklattak ezzel a szoveggel h milyen szornyu lehet neki. De neki igy a jo. Es en ezt el is tudom fogadni. A megkeseredett ferfiak viszont nem fogadjak el.

2023. febr. 17. 14:10
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az októberi népszámlálás azt hozta ki eredményül, hogy 300 000-el kevesebb férfi él Magyarországon, mint nő. Mondjuk, szerintem ez reális is lehet, hiszen a nők tovább élnek, túlélik a férjüket. Ebből adódik, adódhat a női többlet!
2023. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
74%

"De neki igy a jo. Es en ezt el is tudom fogadni.A megkeseredett ferfiak viszont nem fogadjak el."

Én is ezt látom, a férfiak valamiért ezt nem így látják, mindenáron boldogtalannak akarják látni ezeket az amúgy elégedetten éldegélő nőket.

2023. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem olyan nőből aránylag nem lehet sok, aki hosszú ideig, vagy akár élete végéig egyedül akarna élni. Olyan nőből van sok, akik azért vannak egyedül, mert úgy érzik, nem találnak maguk mellé méltó párt. Szerintem ez a sok szingli nő keresne párt, ha találnának olyat, akit igazán szeretni tudnának.

Pontosan ez az oka egyébként annak (de legalábbis nagyon valószínű), amiért a nők általában ragaszkodóbbak, kitartóbbak egy kapcsolatban, mint a férfiak. Mert ha egy igazán igényes vagy válogatós nő végre talál egy magához való férfit, akkor amilyen nehezen találta meg a párját, pont olyan nehezen engedné is el azt az embert, akit végre tudott szeretni. A férfiakat meg látjuk, sokkal nagyobb kör felel meg nekik, mint a nőknek. Éppen ezért a férfiaknál sokkal gyakoribb, hogyha már megvan a nő, nem igazán tudják megbecsülni (más nők iránt vágyakoznak, más nőket bámulnak az utcán, Instán, kapcsolatban Tindereznek, stb.). A nő meg, aki végre esélyt adott valakinek, nehezen akarja elfogadni, hogy rosszul választott. És miután ezt kénytelen realizálni, utána elkönyveli, hogy akibe ő szerelmes volt, az hátba szúrta a viselkedésével. És onnantól az a nő már sokkal kevésbé bízik abban, hogy létezik olyan pasi, akit szeretni tud, és aki megfelel az elvárásainak.

És ezzel el is jutottunk a hosszú ideig szingli nők tömegéhez, akiket említettetek. Tuti sok ilyen van köztük, aki így gondolkodik.

2023. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
86%

De persze nem csak az "igazán igényes és válogatós" nőkre igaz ez, hanem en bloc mivel a nők nehezebben engednek magukhoz közel valakit, akkor ha ez végre sikerül, akkor (logikus módon) erősen ragaszkodnak is a választott párjukhoz (általában szerintem így szokott lenni). Így akartam érteni.

És ha csalódnak abban az emberben, aki számukra az 10.000-ből 1 kategória volt, még szép, hogy a többedik ilyen kudarc után a tartós egyedüllétet választják.

2023. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik ez a nőtöbblet, amiről a 33.as ír, az valószínűleg a férfiak korai halálozásával függhet össze. Már a nagy generáció férfi tagjai is kopnak kifelé, és az utánuk következők még inkább fognak.A rendszer váltás előtt közvetlen dolgozni kezdett férfiak vannak a legnagyobb veszélyben. Ők az elmúlt 30 egynéhány évben széthajtották magukat, nyomták a túlmunkát, mostanra meg lerobbant kripli a legtöbbjük. A mai fiatalok már megválogatják, hogy hova mennek ,és mennyit dolgozni. A régiek lehúztak heti50-60 órákat, hogy jussanak valamire, úgy is néznek ki szegények.
2023. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Teljesen tu pontosan jol mondjatok!

Igen ez a no tobblet sajnos abbol fakad hogy a legtobb ozvegy konkretan no. Szerintem 70-80% is lehet es a maradek a ferfi ozvegy/vagy elettarsat elvesztett szemely de ozvegynek irni egyszerubb mert kvazi az.


Szoval igen.


De vajon mi nok: miert elunk tovabb (atlag,nem mindenki) ? Hiszen a nok tudnak csak szulni,plusz a havi mikulas is megterhelo, ezen felul sokan csaladban + munka tulhajszoltak!


Megis a nok elnek tovabb.


Hulye pelda de szerintem az allatvilagban is!

2023. febr. 17. 22:54
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

38:

Azok a nők, akik ugyanúgy széthajtják magukat, mint a kortárs férfiak, ugyanúgy hamar leadják a rendszámot.Agyvérzés, szívinfarktus, rák.Mind-mind köthető a stresszhez, életmódhoz.

A jellemzően női munkakörök kevésbé viselik meg a fizikumot, ezért lassabban használódik el a szervezetük.

2023. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
A női többlet kizárólag az idős korosztály jellemzője, ők az özvegyek akik tovább élnek mint a férjeik.
2023. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!