Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze jöttem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöttem a barátnőmmel újra szakítás után, jó érzés volt, de pár nappal később kezdem úgy érezni hogy kar volt, ugyan azt érzem mint előtte. Ha meg nincs velem akkor hiányzik és tépem magam. Erre mi a megoldás,vagy mi az oka amiért ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a szakítás oka?
2023. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Megszokás hiányzik, nem ő.
2023. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt kellett volna átgondolni, mielőtt újra belementél, hogy fog-e működni, ha nem oldódnak meg a régi proglémák. Nem kéne ki-be mászkálni valakinek az életében, mint valami átjáróházon.
2023. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szakítás oka, nem konkretan ő volt hanem a körülmények, és érzem azt hogy az alap probléma nem fog megoldódni.
2023. máj. 1. 08:53
 5/19 A kérdező kommentje:
Átgondoltam,akkor így éreztem jónak, viszont most konkretan ugyan úgy stresszelek mint mikor nem voltunk együtt és hiányzott.
2023. máj. 1. 08:54
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet megoldani a körülményeket?
2023. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy ő mit szeretne? Mert egy kapcsolat két emberen múlik, nem egyedül kellene döntened.
2023. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert gázos, ezért jobban jártam volna egy független nővel, minthogy megbonyolitsam az életem fiatalon, 1nevelt gyerekkel és a bolond apjával, de hat a nő nagyon hiányzott mikor szét mentünk.
2023. máj. 1. 09:03
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok a kapcsolatfüggő ember aki képtelen egyedül élni (még kis ideig sem megy nekik). Te sem tudtad még csak elkezdeni sem a gyászmunkát ami egy szakítással jár, hanem helyette gyorsan visszamentél hozzá.

Igen, minden szakítás rossz érzésekkel jár.

Hiányérzeted lesz a jó dolgok miatt amik veletek történtek. Vagyis a tested, lelked a pozitív történéseket hiányolja és ezért erre emlékeztet folyamatosan.

Csakhogy jó dolgokat kaphatnál mástól is aki esetleg jobban passzol hozzád.

Valamiért csak nem működött ez a kapcsolat?

Ha a "körülmények" miatt, akkor azt kellett volna mindkettőtöknek kijavítani, már ha a körülményeket ki lehet egyáltalán.

Döntsd el hogy mit akarsz, és ha szakítasz akkor ne rohangálj vissza a kapcsolatba, mert ezzel egyik félnek sem teszel jót (csak rosszabb lesz).

Ha meg szakítasz akkor vedd tudomásul, hogy fel kell dolgozni lelkileg a szakítást és magát a kapcsolatot, ami egy időigényes feladat, csak ugye a kapcsolatfüggők rögtön ugrani is szoktak egy másik kapcsolatba, és csodálkoznak ha az sem működik.

2023. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, Most jövök rá hogy valójában én kapcsolat függő vagyok, mert tényleg a szakítás után mindent megtettem hogy egy új kapcsolatom legyen már csak azért is, aztán végül kibékültünk.
2023. máj. 1. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!