Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze jöttem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöttem a barátnőmmel újra szakítás után, jó érzés volt, de pár nappal később kezdem úgy érezni hogy kar volt, ugyan azt érzem mint előtte. Ha meg nincs velem akkor hiányzik és tépem magam. Erre mi a megoldás,vagy mi az oka amiért ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 08:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor ezen kellene inkabb dolgozni, mert igy csoborbol vodorbe kerulsz.
2023. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ertem, nem vagyok egy tapasztalt, ezen dolgozni fogok, most szerinted mi lenne a jó hogy kibékültünk, ő jobban örül neki, zárjam le most vagy várják pl 1-2hetet és utánna, találjak ki egy nyomós indokot amiért úgy gondolom hogy nem kellene mégsem folytatni?
2023. máj. 1. 09:24
 13/19 anonim ***** válasza:

#10:

Sok embernek nincs megküzdési stratégiája a lelki fájdalommal szemben.

Ezért ha szakítanak, újra gyorsan pótolni akarják a jó érzéseket, kell azonnal valaki aki megint csak jót hoz az életükbe.

Mert ugye a szakítás fájdalmas lelki folyamat, ezt senki sem akarja átélni, mindenki át akarja ugrani ezt a rossz részt, de a rossz hír az, hogy ezt a gyászmunkát végig kell csinálni.

A kapcsolatfüggők más emberektől várják azt, hogy őket állandó pozitív impulzusokkal töltsék fel, mert egyedül ők erre nem képesek. Nincsenek barátaik vagy nincsenek jó kapcsolatba a rokonaikkal, munkahelyen sem tudnak jó munkahelyi kapcsolatokat kialakítani, nincs hobbijuk, nem sportolnak stb, hanem a párjuktól várják hogy az energiával lássa el őket. És ha szakítás lesz akkor vagy visszamennek, vagy azonnal keresnek egy másik embert aki újra feltölti őket.

Ezért kell találni értelmes elfoglaltságot, vagy kitűzni valamilyen célt amit egyedül el tudsz érni és nem kell hozzá egy másik ember akibe folyamatosan kapaszkodsz. Van aki vesz egy kutyát vagy macskát és azzal foglalkozik. Ne egy másik embertől tedd függővé a jó közérzetedet vagy az életedet!

2023. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar most erzed, hogy nem fog menni, akkor ne rabold foloslegesen az idejet. Az embernek az ideje a legertekesebb kincse.
2023. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha már eleve úgy állsz hozzá, hogy le akarod zárni, akkor felesleges folytatni. Egy-két hét alatt még jól is alakulhatna, ha beleengeded magad. De ha te már tudod, hogy nem akarod, akkor felesleges.
2023. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Gondoltam azért egy kis időt várok, mert akkor meg sem

Az lesz hogy pár napja meg nem ezt mondtad.

2023. máj. 1. 10:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Jogosan fog haragudni rad, de par het mulva is.
2023. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most zárd le! Ne rabold egyikőtök idejét sem!

Gyászold meg a kapcsolatot, aztán élvezd az életet! Tanulj meg egyedül lenni egy kicsit!

2023. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolat után vagy közben jött elő nálam ez a kapcsolatfuggoseg, amúgy én évekig el voltam egyedül gond nélkül.
2023. máj. 1. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!