Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem,hogy a barátnőmnek volt sima szexkapcsolata előttem?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha könnyű vérü lenne, és nem szeret erről beszélni. Annyit mond h fiatal voltam.
2023. júl. 5. 04:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lesznek ilyen sérültek az emberek?

Egy rakat oasiról tudok akik szintén ilyen betegek. Bezzeg ők csaphatják másoknak a szelet.

2023. júl. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

“Ilyen múlttal”. 🤣🤣🤣🤣🤣

Te is az a fajta vagy, akinek fingja nincs a való életről és csak a fejében lévő baromságokat vetíti másokra.

Legalább ne hirdetnéd…

Ebből amúgy az is kiderül, hogy neked sosem jött össze semmi, valszeg ez a csaj az első mindenben, de lehet, az utolsó is. 😂

2023. júl. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu a kérdés
2023. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem annak a pasinak nagyobb volt a farka és jobb volt az ágyban.
2023. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom... elmebeteg vagy
2023. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt te vagy a puding. Miért kell egyáltalán ezzel basztatni szerencsétlent?
2023. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenlegi párom a 4. férfi akivel vagyok. Egy a lányom apja volt (5 év), aztán volt egy laza szexkapcsolatom 1 év majdnem, utána egy 4 éves (Ő meghallt) és a jelenlegi párom (fél éve). Soha senkit nem csaltam meg. Nem feltétlenül van köze a kettőnek egymáshoz.

Meg milyen multal?😆. Miért lenne ezért gyenge? Én full tudatosan voltam olyan kapcsolatban...akkor az volt jó és arra volt időm, ugyanis lányom apjával szétnentünk felkelett újra építeni az életem. Attól mer nő vagyok meg igényeim vannak...nemhiszem, hogy ettől szar ember lennék vagy könnyűvérű.

A Te fejedben van ez csak...de hagyd a csajt, felnőtt értelmes férfi kell Neki...Te ezek szerint nem vagy az, már bocs.

N 31

2023. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

#6

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Egyedül azért zavar mert neked nem volt. Nyugodtan valld be magadnak is!

F

2023. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te csak pusztán irigy vagy, mert neked nem volt ilyenben részed. 🙂
2023. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szexkapcsolatom volt, de soha nem csaltam meg senkit..
2023. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!