Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem,hogy a barátnőmnek volt sima szexkapcsolata előttem?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha könnyű vérü lenne, és nem szeret erről beszélni. Annyit mond h fiatal voltam.
2023. júl. 5. 04:09
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%
Én a csaj helyében dobnálak, kérdező
2023. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

21. "Neki is volt igénye szexre" ez erdekes.... Aztán megy a sírás rívás h "én nem vagyok olyan..." "Emberek összevissza pletykálnak"


Többi kommentelő ne magából induljon ki. 😅

2023. júl. 5. 14:19
 33/40 anonim ***** válasza:
93%
Miért,dugni csak kapcsolatban lehet?Engem nem érdekel ki mit pletykál,aki megszól az vagy megdugna,vagy irígy.Attól nem fog valaki megcsalni,mert szexkapcsolata vagy egyéjszakása volt.Nekem volt mindkettő,hirem is van,mégis van párom.És lehetne is,ha szabad lennék.Ha nincs önbizalmad keress olyat,aki csak kapcsolatban szexelt.De ne legyél biztos benne,hogy az nem csal meg.
2023. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha van igénye a szexre egy nőnek de párkapcsolatban nem szeretne lenni, akkor üljön bele egy dildóba? Hogy jujjj nehogy valaki később qrvának gondolja? De továbbra is várom a kérdésemre a választ, hogy mégis mit szeretnél erről a témáról beszélni vele? Hogy kivel hányszor, milyen pózban? Mekkora volt az adott csávó farka?
2023. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ezt a csajt, mármint a csaj érdekében. :D
2023. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta logika okozza amúgy a veszteteket sok esetben...

Az a nő egy könnyűvérű cafat, akinek több tapasztalata van ~1-2 hosszútávú kapcsolatnál, szóval az lesz a legmervadobb szempont nektek társkeresésnél, hogy a nőnek ne legyen múltja.

Ennek a két legvaloszinubb végkimenetele:

- a nőnek alacsony a libidója, nem igényli a szexet, és ezért nem is volt semmi igénye pasizásra. ilyenkor van az, hogy ő veled se fog majd szexelni :) ha huszon-harminc x évig nem igényelte, akkor melletted sem fogja; ő az akinek jó, ha havonta egyszer nem fáj a feje, de már az is ritkaság számba megy. az ilyenek mellett mennek el a férfiak prostizni, hiszen ők áldozatok!! ők nem kapnak szexet otthon! aztán ennyit a morálról... olyan nemigazán van, hogy egy nő nem vágyik senkire, veled viszont egy tüzes vadmacska lesz majd :)


- lett volna igénye szexre, de valszeg bele is belenevelték hogy huu ha valaha is kiéled magad bármilyen formában, akkor rbanc vagy + rossz ember + senkinek sem fogsz kelleni! csak akkor feküdj le egy férfival, ha x hétig vagy hónapig udvarolt, és hajlandó vagy járni vele!

na ők a tényleges időzített bombák, mert bennük aztán van vágy a férfiak iránt, és ez a vágy egyre gyulemlik bennük az évek alatt. az ő fantaziajukat baromira beinditja ha kellenek egy férfinak (aki ne adj isten még jobban is néz ki a párjuknál) és ha ez a férfi kitartóan próbálkozik náluk, akkor jön a botlás.


A probléma veled, meg a hozzád hasonlóakkal az, hogy ti amikor társat kerestek, akkor nem egy hús-vér embert kerestek normális vágyakkal, hanem valami kis oldalbordát, amit kifejezetten nektek teremtett az isten, és az egész eddigi élete során csak arra várt hogy VELETEK megismerkedjen.


Ciki. Nőj fel.

2023. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Mindig mondja h ne felejtse az ember h honnan jött... Aztán ecseteli h hát ő erkölcsös meg egy nő ne legyen cafat hús darab. Az is zavarja ha ránéznek vagy rádudálnak az utcan. Lehet ebből a megnyilvánulásból fakad a gondolatom. Nem ecsetelné amit leírtam lehet nem is zavarna.
2023. júl. 6. 04:07
 38/40 anonim ***** válasza:
6%

Volt egy egygyerekes barátnőm, aki elmesélte, hogy a gyereke kicsi korában volt egy több évig tartó szexkapcsolata. Hetente kétszer dugtak, aztán a fickó balra el.

Azz mondja, teljesen érzelemmentes volt a dolog, pusztán a testi ösztön meg vágy kielégítése volt a cél.

Én ettől úgy megundorodtam, hogy ezzel vége is lett szépen lassan.

Számomra ez a teljes érzelemmentes szex elfogadhatatlan, az értékrendemmel összeegyeztethetetlen.

2023. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
90%
Jaja, a férfiaknak egy vadítóan vonzó, mindenre nyitott szexistennő kell, aki a egészen a találkozásukig rá se nézett más férfira.
2023. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
73%

#39

Ez nem igaz,de sajnos ilyen barmok miatt vesztek mindannyiunkat egy kalap alá :(

2023. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!