Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem,hogy a barátnőmnek volt sima szexkapcsolata előttem?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha könnyű vérü lenne, és nem szeret erről beszélni. Annyit mond h fiatal voltam.
2023. júl. 5. 04:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%
Közületek aki fejben gyenge, az te vagy. Mert te lovagolsz egy olyan dolgon, ami már a MÚLT és közöd sincs hozzá. Te kombinálsz, hogy akkor meg fog csalni. Rosszat feltételezel róla és lenézed. Minek vagy vele? Ilyeneket mondasz róla, hogy fejben gyenge csak azért, mert régen neki is volt igénye a szexre. Amúgy igaza van, én se beszélnék róla részletesen, hát minek? B@szogatnád tovább... vagy mit kell még erről beszélni? Hányszor csinálták és milyen pózban? Vagy mit szeretnél erről témázni?
2023. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, férfiszemmel elmondom én, mi itt a helyzet.

Valószínűleg nem vagy sikeres férfi a csajozásban, sose voltál az. Nem vonzódnak hozzád a nők, csak ritkán néha összejött valami. Nem volt részed kalandokban, szexkapcsolatokban, szexuális örömökben.

Ebből fakadóan kialakultak a lelki problémák. Frusztráció, önbizalomhiány, szorongás, stb.

Ez pedig azt is eredményezi, hogy nem tudod elengedni a múltat, és zavar, hogy a barátnőd olyan dolgokat csinált régen, amiket te is csináltál volna szívesen, de nem voltál elég jópasi hozzá.

Tedd a szívedre a kezed! Akkor is zavarna ez a dolog, ha 16 éves korodtól kezdve végigkefélted volna az életed? Vagy ha tudnád, hogy az a másik srác egy nulla volt az ágyban, 10 centis farokkal, amit félpuhán tudott csak használni 3 percig? Hogy a barátnőd annyira unta vele a szexet, hogy közben a bevásárlólistát tervezte meg?

Na ugye...

Viszont az a helyzet, hogy erre az állapotra nincs gyógyír. Hiába mész pszichológushoz meg hasonlókhoz, itt nincs segítség.

Ezt majd az idő fogja helyrerakni. 5 év, 10 év, 20 év. Várd meg, amíg kellően megtör az élet, amíg végleg elengeded az álmaidat. Utána elmúlik. Higyj nekem.

Remélem tudtam segíteni!

2023. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
9%
Én megértelek, nekem pl nem kéne olyan sem aki előttem sok nővel volt kapcsolatban, nemhogy szimplán csak dugtak
2023. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan ahogy a #22 mondja!

És még megsúgnám azt is, hogy tönkre fogsz tenni mindent, kérdező! Ezt nem rosszból mondom, félre ne értsd,de így lesz. Nálam is hasonló a helyzet,azzal a különbséggel, hogy páromnak se igazán volt "múltja",de ettől függetlenül ugyanúgy zavar engem,hogy elcsesztem a fiatal éveket. Sors fintora, hogy 16-20 között rám se néztek a lányok, most meg lassan 30 felé ez teljesen megváltozott kikupálódtam,lett önbecsülésem, kisugárzásom, amire egyre jobban kapom a jeleket a csajoktól...kín szenvedés ez is... Pont amikor már nem lehet, mert rég komoly kapcsolatban élek. Ez van, egyikünknek se kell számítani semmi jóra:


- végigszenvedjük az életet, ahogy előttem írták, majd több évtized múlva mikor kellően öregek leszünk majd lecsillapodunk,de addig viszont esz a fene mint


-elcseszünk mindent,felrugdossuk a kapcsolatainkat, amit később nagyon megfogunk bánni


Nagyjából ez a 2 irány a kilátás. Vagy így, vagy úgy de szívás a végeredmény.


#16 voltam

2023. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,#18 voltam

#22

2023. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként kurvából lesz a legjobb feleség.
2023. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

Azért zavar téged, mert férfi vagy.

- ha nő nem veti szét füttyszóra nektek, akkor mocskos büdös frigid picha, biztos "chad" kell neki


- ha volt előttetek akárcsak egyetlen kalandja vagy 1-nél több pasija, akkor mocskos büdös kuurv@, aki csak "arra" jó, mert úgyis lelép, holott ez az agymenés téves.

Bezzeg ti, férfiak akár nős családapaként is vígan csaphassátok a szelet fűnek-fának, mert nektek szabad.

18L

2023. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
10%
27-es ezt jól megmondtad. :-))) 44/F.
2023. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként kurvából lesz a legjobb feleség."

Már miért lenne k*urva, akinek volt szexkapcsolata..??

2023. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#29

Itt mindenki csak a végletekben tud gondolkodni sajnos

2023. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!