Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséget fogadott nem vakságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséget fogadott nem vakságot? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Három éve ismerjük egymást a most már férjemmel. Tavasszal volt az esküvőnk, nem is lehetnék boldogabb. Azonban, mielőtt összejöttünk ő egy ilyen se-veled-se-nélküled kapcsolatban volt az egyik kolléganőjével. Konkrétan nem jártak, párszor csókoloztak. El is mondta ezt nekem, meg azt is, hogy a csaj komoly kapcsolatot szeretett volna, de ő úgy érezte nem passzolnak össze, hosszú távon úgyse működött volna. Mióta mi összejöttünk eltávolodott tőle, nem is beszélnek egymással. Múlt héten elmentünk vásárolni, pont a pénztárnál voltunk, amikor felfigyeltem arra, hogy a férjem valakit elég rendesen bámul. Hármat találhattok kit nézett. Kérdőre vontam, tagadott. Hogy csak azért nézte mert nem volt benne biztos hogy a csaj volt az. Tudom hogy hűséget fogadott és nem vakságot, de a tekintetét egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Nem akarok bolhából elefántot csinálni. Minden hozzászólásnak örülök, már az is jó hogy kiírhattam magamból ezt.

2023. aug. 1. 17:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Attól tartok, rossz, nem elég körültekintő a szerződés... Lesznek még gondjaitok emiatt...
2023. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a csaaj offolja nem ő a csajt
2023. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ő offolja. Megbeszéltük, hogy hanyagolja és le is építette az életéből. Nem köszönti fel a születésnapján, névnapján és nem beszélnek egymással.
2023. aug. 1. 19:13
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Mielott osszejottetek ment a seveled se nélkuled.

Nem kellett a csajnak.

Most se:D

2023. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
Nincs okod aggódni. Féltékenységgel sok jó dolgot el lehet rontani.
2023. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

Ti normalisak vagytok??

Kerdezo, felejtsd el ezt a hulyeseget. Majd 10 ev hazasag utan biztos fog "ugy" is nezni noket, de ez amit most csinalsz, vihar a biliben.

Nem is beszelnek, nincs semmi koztuk, csak megnezte (aminek tobb oka is lehet, miert kell alapbol nem hinni neki??). A gyakoris dramakiralynok pedig ebbol boritekoljak, hogy meg fog csalni:DD Eszem megall.


32N

2023. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem a válaszokat, szerintem nincs okod aggódni.
2023. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Azért kicsit parák ezek a messzemenő okfejtések az első oldalon, egy rohadt nezesbol :D nem csoda, hogy a ferfiak kattantnak tartják a nőket. Kérdező, megnezte, mert volt köze hozzá, ismerte, ennyi. Nem kell ebbe többet belelatni, pláne nem kattogni rajta.
2023. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, szerintem a kérdezőn kívül egyikünk se tudhatja, milyen fejet vágott a pasija.
2023. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nézés-nézés közt is van különbség!
2023. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!