Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséget fogadott nem vakságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséget fogadott nem vakságot? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Három éve ismerjük egymást a most már férjemmel. Tavasszal volt az esküvőnk, nem is lehetnék boldogabb. Azonban, mielőtt összejöttünk ő egy ilyen se-veled-se-nélküled kapcsolatban volt az egyik kolléganőjével. Konkrétan nem jártak, párszor csókoloztak. El is mondta ezt nekem, meg azt is, hogy a csaj komoly kapcsolatot szeretett volna, de ő úgy érezte nem passzolnak össze, hosszú távon úgyse működött volna. Mióta mi összejöttünk eltávolodott tőle, nem is beszélnek egymással. Múlt héten elmentünk vásárolni, pont a pénztárnál voltunk, amikor felfigyeltem arra, hogy a férjem valakit elég rendesen bámul. Hármat találhattok kit nézett. Kérdőre vontam, tagadott. Hogy csak azért nézte mert nem volt benne biztos hogy a csaj volt az. Tudom hogy hűséget fogadott és nem vakságot, de a tekintetét egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Nem akarok bolhából elefántot csinálni. Minden hozzászólásnak örülök, már az is jó hogy kiírhattam magamból ezt.

2023. aug. 1. 17:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19%

Hát én tegnap több utcát mentem egy volt kolléganőm mögött és nem voltam benne biztos hogy ő az. Aztán végül ő vett észre engem, én nem mertem köszönni mert csak 99%-ra vettem hogy ő az. Sokaknak szar az arcmemóriája. Szerintem is para amit az első oldalon levágtak páran ennyi infó alapján. De nyilván te voltál ott, te láttad hogy nézte.

N

2023. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
És HA úúúgy nézett, akkor is rögtön el kell válni? Ne már..
2023. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó, nem erről van szó, de tegyük fel, ha a te férjed szeretne esetleg egy másik nőt titokban (mert benne van a pakliban, hogy erről van szó), akkor is ilyen nyugodt lennél?

Kétlem.

2023. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk is volt ilyen, mindkettőnk részéről, hogy más után vágyakoztunk. Ez egy hosszabb házasságban előfordul. A kezdeti tagadas utan egyszerűen megbeszéltük, segítettünk egymásnak és tulleptunk rajta.
2023. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!