Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséget fogadott nem vakságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséget fogadott nem vakságot? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Három éve ismerjük egymást a most már férjemmel. Tavasszal volt az esküvőnk, nem is lehetnék boldogabb. Azonban, mielőtt összejöttünk ő egy ilyen se-veled-se-nélküled kapcsolatban volt az egyik kolléganőjével. Konkrétan nem jártak, párszor csókoloztak. El is mondta ezt nekem, meg azt is, hogy a csaj komoly kapcsolatot szeretett volna, de ő úgy érezte nem passzolnak össze, hosszú távon úgyse működött volna. Mióta mi összejöttünk eltávolodott tőle, nem is beszélnek egymással. Múlt héten elmentünk vásárolni, pont a pénztárnál voltunk, amikor felfigyeltem arra, hogy a férjem valakit elég rendesen bámul. Hármat találhattok kit nézett. Kérdőre vontam, tagadott. Hogy csak azért nézte mert nem volt benne biztos hogy a csaj volt az. Tudom hogy hűséget fogadott és nem vakságot, de a tekintetét egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Nem akarok bolhából elefántot csinálni. Minden hozzászólásnak örülök, már az is jó hogy kiírhattam magamból ezt.

2023. aug. 1. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
"Nem akarok bolhából elefántot csinálni." Akkor ne csinálj. Főleg, ha még bolha sincs.
2023. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Van rendesen. A férjed nem szerelmes beléd, csak azért választott téged, mert hosszútávra tervezett, de neki szüksége van heves érzelmekre, a játszmákra, a toxikus kapcsolatokra. Ezért bárki is jön képbe, aki azt megtudja neki adni úgy szét fog csalni, mint a huzat, de elválni nem fog, mert feleség - szolga posztra tökéletes választás vagy.

Helyedben elválnék, túllépnék rajta és ismerkednék, lennék olyan férfival, aki őszintén szerelmes lenne belém és természetesen nem az egészségtelen kapcsolatokat preferálja.

Viccen kívül írom mindezt, a te férjed mentalitása, EQ-je nincs rendben és nem is lesz kb. soha.

2023. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

"Kérdőre vontam, tagadott." - Hazudott a képedbe, mert ahhoz, hogy megállapítsd, hogy ismerősről van szó valljuk be elég pár másodperc, ahhoz nem kell bámulni úgy, hogy másnak feltűnjön.

A drága ex, akivel nemcsak csókolózás történt felbolygatta az érzéseit iránta és hamarosan rá fog írni, találkozót kér és hűtlen lesz hozzád fizikailag is. Mert kérdező a férjedcskéd érzelmileg már hűtlen hozzád. Idők kérdése mikor fog érte dobni ha a nő fog neki adni esélyt...

2023. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3 éve együtt vagytok ezek szerint...ha ezek után úgy érzed, felkavarta a csaj, akkor annak oka van gondolom.
2023. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

De égő. Elvesz vkit aztán másra epekedik:D

Ez hülye:D

2023. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne szerelmes ugyan miért vett volna el? Soha nem erőltettem a házasságot, igazából én lepődtem meg a leghamarabb hogy megkért, mert azt mondta nem igazán házasságpárti.

Soha nem csalna meg, annál több tisztesség van benne.

2023. aug. 1. 18:48
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van, akkor miért írtál ki kérdést?


Mert akkor nem értem, mi miatt aggódsz.

2023. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Már csal. Érzelmileg már hűtlen.


Megmondta, hogy azért nem jött vele össze, mert szerinte nem illettek össze:


"El is mondta ezt nekem, meg azt is, hogy a csaj komoly kapcsolatot szeretett volna, de ő úgy érezte nem passzolnak össze, hosszú távon úgyse működött volna."


Attól még oda volt érte, sőt még mindig oda-vissza van érte:


"Múlt héten elmentünk vásárolni, pont a pénztárnál voltunk, amikor felfigyeltem arra, hogy a férjem valakit elég rendesen bámul...a tekintetét egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből."


Nemhiaba nem tudod, nem úgy nézte, mint volt kolleginát, hanem mint nőt, akit nem tudott elfelejteni.

2023. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Amiatt h nem értem h miért bámulta meg ennyire. Valahogy rosszul esett h ott vagyok mellette ő meg lefagy attól hogy meglát egy ilyen nőt. Ki se volt sminkelve a csaj, plusz farmer+póló volt rajta, szóval még az se hogy mindene ki lett volna.
2023. aug. 1. 18:55
 10/24 anonim ***** válasza:

Én leszek a kivétel, de nekem tök sokszor néznem kell valakit, hogy megállapítsam ő-e. És azért gyanús, hogy a 60 éves idősebb férfit vagy a 40 éves nőt nem azért nézem, mert akarnék tőle valamit.


De volt olyan is, hogy egy órán keresztül beszélgettem a játszón valakivel, akiről nem tudtam eldönteni, hogy a volt angoltanárom-e.

2023. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!