Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen beszélgetést láttam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen beszélgetést láttam meg a párom telefonjában. Rákérdeznétek/aggódnátok?

Figyelt kérdés

1 éve szakított az exével, de inkább csak viszony volt köztük, nem sokàig tartott. Azóta kb. nem is beszélnek, csak amennyit a munkájuk megkíván. (ápolók, de külön osztályon.) Egyszer-egyszer szoktak nagyobb tàrsasàggal iszogatni, akkor ott vannak mindketten, és ha kicsit iszik a párom akkor mondták, hogy szoktak beszélni/ meg van egy kis vonzalom még.

De munkahelyen fixen semmi kontakt.

Megkért, hogy nézzek meg valamit az instàján és az uzenetei között lejebb láttam, hogy ott az exe, és kétszer is reagált privátban a csaj instastorijára (pedig a képeit nem likeolja) és ott volt egy üzenet a csajtól, hogy beszélniük kellene, meg hogy lezáratlan benne az egész és érzései vannak és nem akar jóban maradni vele (ez hónapokkal ezelőtt), de a párom azt írta, hogy úgy érzi még nem àll kèszen erre a beszélgetésre, majd pár napja a párom írt neki, hogy ne haragudjon, csak tart az egésztől, de összeszedi magát mostmár.


Miért tart ennyire egy beszélgetéstől? Vagy mi ez az egész, nekem fura csak?



2023. aug. 19. 12:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez. És tipikus, hogy ilyenkor hozakodik elő a házassággal, én biztosan nem bíznék benne vakon.


Azért jött fel a téma, mert ezáltal téged meg tud nyugtatni, de őszintén szólva nem tudom elhinni, hogy semmi sincs közöttük.

2023. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, jó ötlet, menj hozzá valakihez aki még érez valamit az exe iránt! Szülj neki gyereket is, hármat legalább, aztán csodálkozz hogy lelép, és mondd hogy nem volt semmi előjele.
2023. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%

Ez az az eset,amikor valaki jobban szereti a partnerét mint saját magát. Reménykedik hogy hátha mégiscsak félreértés történik, hogy ő belé szerelmes, hiszen házasságot ígért/megemlítette. Aztán minden légből épített várakozás, vagy maga a kapcsolat szétdől mint egy kártyavár. Mert nem is állt az a említett kapcsolat erős lábakon soha. Hiányzik elejétől kezdve az alapja: kölcsönös szerelem. Meg persze a tisztelet, az őszinte kommunikáció.

Elvesz feleségül, szülsz neki gyermekeket ő meg lelép, hiszen soha nem volt beléd szerelmes, de még tisztelni se tisztel,mint embertársát, mert kihasznál minden fajta téren.

Komolyan miről akarsz te beszélgetni vele?

2023. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyen beszélgetést találnék azon nyomban falhoz állítanám a pasit, vagy szakítanék, mert ez nettó hülyének nézés mikor a hátad mögött susmutol az exével. Nem pazarolnám helyedben a saját időd ilyen alakra, inkább könnyítsd a helyzetét és a sajátod is, azzal hogy véget vetsz ennek és esélyt adsz valakinek aki téged szeretne.
2023. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan ölel, csókol... nem jelent semmit. Neki magának van erre szüksége, hogy rád koncentráljon, ne a másik nőre. A házasság téma megint tipikus. Próbálja feléd terelni a gondolatait, de hát látod, hogy nem megy, mert az exbe szerelmes még mindig.

Itt nem érdemes beszélgetned róla, úgyis ráfaragsz, ha maradsz vele.

2023. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%

Jaj felhozta a házasságot, meg fizikai kontaktusba lép, mert igénye van rá! A nemjóját! Ja, akkor nem kell "aggódnod"!


Fingom nincs, miért tetteted a hülyét. Aki túl van egy férfin/nőn, annak semmibe nem telik 1. vagy beszélni vele szimplán pár szót, ha a másik kéri, amiben normálisan elutasíthatja, 2. megmondani a másiknak, hogy nincs miről beszélni és csá. Csinálhatod itt a szemellenzőzést, de nagyon jól tudom akár magamról is, hogy ha így reagálok valakire, akkor nem semleges. A pasid nem gerinces, ha közben ki tudja miért - talán vélt társadalmi elvárások, valami "itt van már az ideje" érzés, szülői nyomás, "már csak a házasság hiányzik, hogy megfelelő társadalmi szerepben tetszelegjek" gondolatok miatt - házasságról dumál. Remélem tisztában vagy vele, hogy ez nem csak arról szólhat, hogy beléd szerelmes... rohadt sok más oka lehet, hogy házasságról fantáziák, közben te épp ott vagy, mint egy épp kellenes partner. Hát ha ez kell neked..

2023. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Hat az Ápoló csaj jobban passzol hozza mint te
2023. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
Szurkolok nekik h újra osszejojjenek
2023. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom,de biztosan te is tudod a szíved mélyen,mi a szitu...Azt,hogy jobb lelépni innen,mint aggódni.Ugyanis tök egyértelműen az exe érdekli még mindig.Ebben a történetben te vagy a pótlék.
2023. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te komolyan ennyire lábtörlő vagy?


Mindenki egyetért, hogy nem szeret téged és hűtlen hozzád!


Nem bánod komolyan csak veled is legyen, adjon gyűrűt, gyermeket azt jól van?


Hogy lehet ennyire hülye valaki?


"uzenetei között lejebb láttam, hogy ott az exe, és kétszer is reagált privátban a csaj instastorijára (pedig a képeit nem likeolja) és ott volt egy üzenet a csajtól, hogy beszélniük kellene, meg hogy lezáratlan benne az egész és érzései vannak és nem akar jóban maradni vele (ez hónapokkal ezelőtt), de a párom azt írta, hogy úgy érzi még nem àll kèszen erre a beszélgetésre, majd pár napja a párom írt neki, hogy ne haragudjon, csak tart az egésztől, de összeszedi magát mostmár."


1 év után még mindig őt akarja!

Veled van, de vele lenne az ágyban,a mindennapokban!


Hiába szereted, ő őt szereti!


Nem fog beléd szeretni sohasem, ha egy év alatt nem tudott már nem is fog!


Miért nem szakitasz inkább vele, kihevered és másokkal ismerkedsz utána?

2023. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!