Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen beszélgetést láttam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen beszélgetést láttam meg a párom telefonjában. Rákérdeznétek/aggódnátok?

Figyelt kérdés

1 éve szakított az exével, de inkább csak viszony volt köztük, nem sokàig tartott. Azóta kb. nem is beszélnek, csak amennyit a munkájuk megkíván. (ápolók, de külön osztályon.) Egyszer-egyszer szoktak nagyobb tàrsasàggal iszogatni, akkor ott vannak mindketten, és ha kicsit iszik a párom akkor mondták, hogy szoktak beszélni/ meg van egy kis vonzalom még.

De munkahelyen fixen semmi kontakt.

Megkért, hogy nézzek meg valamit az instàján és az uzenetei között lejebb láttam, hogy ott az exe, és kétszer is reagált privátban a csaj instastorijára (pedig a képeit nem likeolja) és ott volt egy üzenet a csajtól, hogy beszélniük kellene, meg hogy lezáratlan benne az egész és érzései vannak és nem akar jóban maradni vele (ez hónapokkal ezelőtt), de a párom azt írta, hogy úgy érzi még nem àll kèszen erre a beszélgetésre, majd pár napja a párom írt neki, hogy ne haragudjon, csak tart az egésztől, de összeszedi magát mostmár.


Miért tart ennyire egy beszélgetéstől? Vagy mi ez az egész, nekem fura csak?



2023. aug. 19. 12:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen sántít itt valami. Szándékosan nyitva hagyott egy ajtót a nő felé. Nem mondanám, hogy lojális feléd.
2023. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem beszélgessetek el előbb a pároddal, és hallgass a megérzésedre. Tudni fogod mit tegyél.
2023. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%
Sajat magad irtad le, h vannak meg erzelmei iranta. Mit varsz?
2023. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 RenataEva válasza:
90%
Ne haragudj, de ez gáz, mármint nem részedről, de azért én egy kicsit komolyabban venném az aggódást..
2023. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%
Elhagynám, egyáltalán nem félnék. Nem ér ő annyit. Egyetlen farkinca se igazából. Nem szerelmes beléd. Téged ez nem zavar?
2023. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%
Megtörtént a beszélgetés kettőjük között, taliznak többször is? Mi újság?
2023. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
Dragam szerinted befogja neked vallani ha rakerdezel? Ha nincs js semmi akkor se fog neked mondani max toredeket mert nem akar megbantani vagy nem akar kabarét
2023. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

14-es jót mond, minden szava jó!

Miért nem szóltál, hogy ezt láttad, és mi a helyzet? Tényleg " nettó hülyének nézés mikor a hátad mögött susmutol az exével"

Még az is lehet, hogy direkt engedett az instájára, hogy lásd az üzeneteket, és mivel nem szóltál semmit, most a hátad mögött nyugodtan intézi a másikkal való dolgait.

2023. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!