Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak tartanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak tartanátok egy olyan nőt, aki felhalmoz 20 parfümöt és 8 pár cipőt?

Figyelt kérdés
Emellett hajlama van bipoláris zavarra és nem érti meg hogy a költési mánia lehet amiatt is és anyagi bántalmazásnak veszi azt hogy a párja próbálja kicsit kontrollálni?

2023. okt. 17. 00:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

Normálisnak tartanátok egy olyan nőt, aki felhalmoz 20 parfümöt és 8 pár cipőt?

-van olyan nő, aki nem ilyen??



Emellett hajlama van bipoláris zavarra

-na ez azonnal kizáró ok. Nekem mentális betegek ne legyenek a közelemben. Kezeltesse magát a nő előbb.


és nem érti meg hogy a költési mánia lehet amiatt is és anyagi bántalmazásnak veszi azt hogy a párja próbálja kicsit kontrollálni?

-okkés, de hol a költési mánia? Jó, nyilván attól függ milyet, mert parfümöt éppen lehet venni akármilyen összegért. De valszeg olyan félmillió körüli összeg lehetett eddig az a 20 parfüm. Én csak a számítógépemre költöttem kétszer ennyit 🤷‍♂️🤷‍♂️

2023. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok szerencsére nagy cipő fan, egyáltalán nem hiznak lázba. Annyi van, amennyi kell, hogy normálisan fel tudjak öltözni, sportoln iés akkor veszek újat ha a régi tönkrement.

De hát kell kapásból 3 irodai, mert nem rohadhat a lábam minden nap ugyanabban az év minden napján(és a hárommal én vagyok az irodában a legszerényebb cipő terén a 12 fős társaságból) van egy világos és egy fekete rohangálós bőr sport sneaker, amiket bármilyen farmer-póló kombóhoz fel lehet venni. Van egy futócipőm sportoládhoz. Téli sportcipő természetbe, egy hosszúszárú fekete csizma, egy bézs bokacsizma, 2 alkalmi cipő ha meg kell jelenni valahol. És akkor nem számolom bele a pár ezres no name nyári szandikat és az időtálló drágább darabokat, amiket sajnálok kidobni. Szerintem 8 pár az pont nem vészes kategória. De mindegy is.

2023. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem túlzás. A pasi meg kontrollálja a saját komteseit, a nő felnőtt, ha így osztja be a pénzét, akkor így, az ő dolga. Ha a pasi a nő beleegyezése nélkül akarja “kézbe venni” a nő pénzügyeit, az akkor is pénzügyi bántalmazás kategória, ha mégy 50x felteszed különböző formában ugyanazt a kérdést.
2023. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

A kérdést meglátva én is sokalltam a 8 pár cipőt meg a parfümöket.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen pazarló társadalomban élünk. Azt sem, hogy ennyire normális dolognak van feltüntetve az, hogy a nőknek 50 ruha kell.

Én nem ilyen vagyok, pedig nem vagyok szegény, ahogyan az első válaszoló is írta.


Hogy a kérdésre is válaszoljak; amíg nem a Te pénzedet költi vagy nem okoz ezzel hátrányt, addig annyi ruhát vesz, amennyit akar.

Ha meg maga a jelenség zavar, hogy valaki ennyi dolgot halmoz fel, akkor nem Neked való ez a nő.

2023. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2023. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%
A 8 pár cipő fényévekre van a felhalmozástól.
2023. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
30%
Vannak gondok a fedélzeten, ezt gondolnám. De ha van rá mód, akkor dokival kezelhető és ha van mellette valaki, akikordában tartja a mániájával.
2023. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#27 ez még messze nem mánia. Vagy akkor mindenki, akinek mondjuk 20 db van valamiből, máris mániás? Inkább a kontrollMÁNIA ami itt aggasztó.
2023. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Normálisnak.

Ellenben a pasiját nem. Egy párkapcsolatban nem elfogadható a kontrollálás, főleg, hogy a nő saját pénzéről, és saját személyi szabadságáról van szó. Az ilyen pasasnak 100%, hogy van valami komoly mentális problémája.

F 40

2023. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"Emellett hajlama van bipoláris zavarra"

Gondolom, ezt te magad diagnosztizáltad. ;-) Hiteles, hiteles.

Egyébként: a hajlam nem egyenlő a betegséggel.

2023. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!