Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én teljesen komolyan gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én teljesen komolyan gondolom, hogy ha 30 éves koromig nem lesz senkim, kimegyek harcolni az ISIS ellen Szíriába. Normálisnak tartanátok emiatt? 22/F

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is ragoznám túl a dolgokat: minden jót!
2016. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretném, ha még 8 év múlva is létezne ISIS.
2016. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy nem lehet ezt ilyen egyszerűen. Jobban jársz egy ezres Yamahával vagy valami brutál géppel. 300 körül a pályán kerekelve a felezőn szerintem van olyan mint Aszadnak harcolni, jónéhány csajon biztos túltesz.
2016. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Linó03 ***** válasza:
85%
Legalább nem úgy állsz hozzá, hogy te tök szar vagy, semmire sem jó, és öngyilkos akarsz lenni.
2016. jún. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Néha még én is elgondolkozok ilyeneken. Ha már nincs senkid, szüleid akik örökre összetörnének, ha történne veled valami, se testvéred se egy szerető társad akkor simán benne van. Elvileg adnak némi jó pénzt a szolgálataidért és ha egyszer megunod és túléled még akár újra is kezdhetsz valamit.
2016. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 Mi az, hogy öngyilkos akarok lenni? Csak benne van a pakliban hogy meghalhatok.
2016. jún. 7. 00:13
 7/21 Linó03 ***** válasza:
66%
Persze, benne van, de célért. Van, aki csak úgy önmagában.
2016. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%

Te el vagy tévedve!

Mit gondolsz? Azok poénból játszanak katonásdit?

Ha azt mondja a góré, hogy te elmész ide vagy oda és felrobbantod magad, akkor azt fogod csinálni.

Különben ha nem teszed meg és megtalálnak, azt fogod kívánni bár megtetted volna...

Szerintem komplett hülye vagy ha azt hiszed, hogy az ISIS-be fel fognak venni téged bohócnak!

2016. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as itt te vagy eltévedve. Aszad mellet gondolta a srác a harcolást. Ott nincs öngyilkos merénylet.
2016. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as inkább aludj ha olvasni sem tudsz már....
2016. jún. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!