Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napjában többszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napjában többszőr leszedi a láthatóságát a messengeren. Ti rákérdeznétek miért teszi?

Figyelt kérdés
Nem rég vagyunk együtt és távkapcsolatban vagyunk. Én mindig írok neki reggel is ahogy felkelek stb neki viszont nem vagyok ilyen téren első gondolata ez biztos. Kissé zavar, meg az, hogy folyton leveszi a láthatóságot viszont nem akarok hülyének tűnni hogy erre rákérdek. Ti mit gondolnátok?

2023. okt. 18. 06:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Esténként azért beszéltek, látni, hogy élvezi, mondja, hogy szeret, hiányzol neki, mennyiszer tudtok talizni, akkor milyen veled? Ez mind fontos lenne tudni.

2023. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igen mondja hogy szeret és hiányzom neki és cuki szokott lenni egyébként 🥰
2023. okt. 18. 08:39
 13/29 A kérdező kommentje:
Hétvégente tudunk találkozni a távolság miatt, hétköznap dolgozik ő is én is sokszor nem is ugyan olyan időpontokban
2023. okt. 18. 08:40
 14/29 anonim ***** válasza:
Ès hètvègèn amikor találkoztok, akkor sokat telefonozik? Beszélget másokkal? Mert ha nem akkor nincs okod aggódni. Ha ismerkedik másokkal ott hétvégén is tartania kell a kapcsolatot.
2023. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ugye tudod, hogy a messenger chat össze-vissza mutatja, hogy ki online? Messziről sem megbízható, nálunk volt olyan, hogy folyamatosan elérhetőnek mutatta a páromat úgy, hogy mellettem horkolt 😀
2023. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#14 Volt már itt pár olyan kérdés, hogy vajon hétvégén miért nem elérhető a férfi/nő, akivel ismerkedik a kérdező 😀
2023. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam levenni a láthatóságot, mikor dolgozom, és nem akarom, hogy a kollégák (akik ismerőseim facén is), lássák, hogy fent lógok munkaidőben a neten :D
2023. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

Én két dolgot jegyeznék meg...

1. Egy kapcsolat egyik alapja a kommunikáció. Ha ilyen apróságot sem mersz tőle megkérdezni, akkor ez milyen kapcsolat? Komolyan te félsz a barátodtól??

2. "lehet soknak érzi"

Már bocs, de ez orbitális nagy baromság. Mármint persze, lehet, hogy soknak érzi, de akkor 100%, hogy nem szerelmes. Eleve abszurd, hogy egy "jó reggelt" az "sok" legyen, de még elgondolkodtatóbb, hogy akárhogy is van, milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél bújkál?

2023. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A messenger amúgy egy sz@r. Meg egyébként ha x órán át nem használja, akkor automatikusan nem mutatja, hogy mikor volt utoljára elérhető, úgyhogy lehet nem használja, ezért látod úgy.

Nekünk volt olyan, hogy a párom otthon aludt mellettem és elérhető volt a messengeren :O Az utóbbi időben meg a hívás se mindig jön be, mármint nem csörög a telefon, csak küld egy értesítést a nem fogadott hívásról (ez többször, több emberrel így van), üzenetek nem mennek át csak órák múlva..stbstb

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy ki-be kapcsolgatja. Simán lehet, hogy napközben dolgozik és gondol rád, csak mással van elfoglalva. Ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

2023. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom, mikor megismerkedtünk, csak wifit használt, ergo csak akkor volt látható, ha otthon volt. Ha dolgozott vagy boltba ment, értelemszerűen nem volt látható.
2023. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!