Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napjában többszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napjában többszőr leszedi a láthatóságát a messengeren. Ti rákérdeznétek miért teszi?

Figyelt kérdés
Nem rég vagyunk együtt és távkapcsolatban vagyunk. Én mindig írok neki reggel is ahogy felkelek stb neki viszont nem vagyok ilyen téren első gondolata ez biztos. Kissé zavar, meg az, hogy folyton leveszi a láthatóságot viszont nem akarok hülyének tűnni hogy erre rákérdek. Ti mit gondolnátok?

2023. okt. 18. 06:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
távkapcsolat bukó
2023. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
#21 Tényleg? Kérlek, mesélj még! Két évig voltunk távkapcsolatban a párommal, csak hétvégente tudtunk találkozni, aztán összeköltöztünk és nyolcadik éve élünk együtt.
2023. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
A lottón is szoktak nyerni emberek, de a többség mégsem, nahát. XD
2023. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan már, ne akarj meggyőzni arról, hogy a távkapcsolat jövőjének esélye megegyezik a lottó ötösével 😀 Szerencsére bőven vannak olyan párok, akik erre rácáfolnak, de nem kötelező mindenkinek hinni benne.
2023. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
14%
én nem akarlak meggyőzni :), te vagy a kivétel aki erősíti a szabályt, és tudod van a nagy számok törvénye és a valószínűség fogalma. :) Hehe
2023. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként a messenger elérhető vagy sem jelzője közel sem megbízható. És pontosan elég hogy mondjuk 10ből 1X elérhetőnek mutassa amikor úgymond azt mondta nincs ott, és kész is a balhé, ha ennyire hitelt ad ennek az ember.

Szóval az a baj hogy az emberek is néha / sokszor hazudnak, de emellett még a gagyi messenger is néha bajt kever, én is jártam már így. És utólagos kínos magyarázkodások, vagy felesleges sértődések.

Szóval jobb ezt a figyelgetős részét elengedni mert tényleg semmi jó nem szokott származni belőle, csak a baj. Mondom én, aki szintén ezt lesi azóta is :D De azóta már nem adok hitelt a messengernek se.

2023. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pl összevissza jelzi ki, totál random. :D Szóval pont semmit nem jelent.
2023. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
Távkapcsolat és soknak érezné a reggeli köszöntést?? Én pasiként mondom, hogy alap volna! Hülyeségeket ne reagáljunk már!
2023. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Itt nem az a baj, hogy elérhető-e a Mesin. Én sem vagyok az, de párommal folyamatosan csevegek. Ráadásul mi úgy beszélünk folyamatosan, hogy együtt élünk. Nem az állapot a probléma, az ignorálás az.
2023. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!