Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit nézel el a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit nézel el a párodnak ilyen téren?

Figyelt kérdés

4-5 sör megivása a haverjával milyen sűrűn fér bele neked?

Aminél nem érzed azt hogy zavaró már.



2023. okt. 31. 14:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Velem is lehetne néha italozni, lenne is kedvem beülni néha egy hétvégi napon, de nem is mondom inkább, mert tudom hogy két napja ittak, most iszunk, utána pár nap múlva megint fog. Komolyan attól rettegek csak rontok még az eddigieken is ha én is italozni hívom.
2023. okt. 31. 14:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Mióta együtt vagytok ez azóta probléma vagy valami miatt változott ez meg?
2023. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2023. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Havonta 1 kijárós este van :)
2023. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Heti-2heti 1x
2023. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
30 koruliek, masfel eve vagyunk együtt
2023. okt. 31. 17:56
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha
2023. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Azaz hetente lényegében berúg. Másnéven alkoholizmus.


Anno 19 évesen volt egy társaság akivel rendszeresen összejártam. Aztán amikor besokalltam a piától rájöttem, hogy piálás nélkül nem tudok velük együtt időt tölteni. Dobbantottam.

A tavalyi nagyar nagyon meghúztam és tavaly ősszel azt mondtam, hgoy oké, akkor most elég lesz a piálásból. AMúgy is úgy volt, hogy babaprojekt előtt kicsit hagyom tisztulni a szervezetet. Az elmúlt 1 évben kb 2 havonta ha iszok egy pohár valamit, csak alkalmakkor. Amúgy szódázni vag ylimonádézni szoktam. MÁrpedig HETENTE ülök össze a fiúkkal és baromi jól megy így is a dumálás, időtöltés.


Szóval a kérdés az: mihez ragaszkodik? Az alkoholhoz, vagy a társasághoz? Esetleg.. alkhol nélkül nem is működne ez a társaság?

Ha vlaóban a barátai, akkor egy korty pia nélkül is megoldható az egész.

Ha szerfüggő vagy a társaság egyszerűen nem működik pia nélkül, akkor ott rohadt nagy bajok vannak.

2023. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!