Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esetetekben mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetetekben mennyi idő után jöttek az első konfliktusok, kisebb-nagyobb csalódások a párkapcsolatotok során?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 év után jöttek az első érdemlegesek. Akkor lett gyerek.
2023. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy jön-e, hanem hogy képesek vagytok-e együtt megoldani.
2023. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 évig rózsaszínködös boldogság. Addig nem lehetett felvállalni. Utána fel lehetett, de valahogy a párom nem akart felvállalni, aztán egyszercsak bekattant a gondolat, hogy szégyell és többé nem tudtam igazán boldog lenni vele. Ettől még együtt maradtunk sajnos.
2023. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte a kezdetektől problémás volt a barátnőm, de úgy voltam vele, hogy szeret, jó a szex is, megoldjuk a problémákat.

A második évben jöttek a nyilvánvaló jelek: nem tud/akar alkalmazkodni társaságban, így nem is nagyon jártunk össze, csak az ő barátaival, akik tolerálták őt. Nagyjából ezt követően múlt el a rózsaszín köd is.

8 év után házasodtunk össze, előtte is, utána is voltak kisebb csalódásaim. Egy párkapcsolatba, házasságba beleférnek ezek, mert változnak az emberek. A megismerkedésünk után kb.16-17 évvel voltam úgy, hogy már nem szeretem, de jól elvagyunk együtt. 3 évre rá közös megegyezéssel elváltunk.

2023. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"nem tud/akar alkalmazkodni társaságban" Ez mit takart?
dec. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ha valami nem tetszett neki, vagy valaki nem volt szimpatikus, akkor beszólt szégyentelenül, vagy csak legközelebb nem jött velem. Viszont hisztizett, ha én menni akartam.
dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Köszi, értem.
dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!