Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Barátom elég szélsőséges, egyszer azt mondja, hogy nem is akar más nőt soha többet, máskor meg előáll azzal, hogy a következő fél évben derüljön ki, hogy örökre együtt leszünk e vagy nem. Ezt egyfajta ultimátumnak érzem. Eleve elég nehéz így kapcsolatban lennem, hogy szélsőségek ingadoznak, nagyon megterhel. Mikor épp már megnyugodnék, akkor jön a hidegzuhany.


Most eléggé szomorú vagyok, nem látom a közös jövőt, csak, hogy majd fél év múlva úgy is ki leszek dobva. Nem tudom, van e értelme küzdeni, vagy engedjem el. Már lassan semmit nem tudok komolyan venni, amit mond.


Lehet csak én ütközök meg az ilyen határidőkön, de ez nem munkahely, hogy ilyen határidők legyenek szabva.



2023. dec. 5. 10:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

6:

“előáll azzal, hogy a következő fél évben derüljön ki, hogy örökre együtt leszünk e vagy nem.”


Tehát akkor saját magának teszi ezt fel.


Viszont akkor félreérthető volt így a kérdés, mert pont az ellenkezője jött le.

2023. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezért pontosítottam, mert láttam utólag, hogy félreérthető.
2023. dec. 5. 14:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te kérdezgeted tőle folyton, hogy mikor fogtok összeházasodni? Akkor nem csodálom, hogy ilyen ultimátumokat ad.
2023. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Soha nem kérdeztem, még csak nem is utaltam rá. :)
2023. dec. 7. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!