Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg nem vagyok eleg ferfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg nem vagyok eleg ferfias?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

szerény ketségbeeséssel fordulok a Gyakorikérdésekhez,

a napokban a barátnőm írta hogy röviden:

Ugy erzem nem vagy elegge ferfias csak nem akartam mondani mert nem akartalak megbantani, olyan erzesem van mintha kisfius vagy annak ellenere hogy mar nem vagy az (elmultam mar 18). Szeretlek ahogy vagy egyszeruen csak nem erzem azt hogy egy fiu lenne mellettem. Es igen azt elfogadtam hogy egymagasak vagyunk (par centivel magasabb vagyok nala de ertitek), de igy nem erezlek fiunak a kapcsolatban.

(ezt az o szemszogebol irtam le, elegge le roviditettem de a tartalom ugyanaz)


Rolam: kb 170cm vagyok, van azert izom rajtam, sokszor nem tudom rendesen kifejezni az erzeseim, de ez az elso kapcsolatom szoval igyekszem ezen javitani, alkohol ellenes vagyok, nem dohanyzom stb.


Mivel nem mondott sokat illetve tapasztalatom sem nagyon van ezert nem tudom tenyleg velem van e a baj, vagy nem, ha barmi kerdes van szivesen valaszolok ra, elore is koszonom!


dec. 28. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd a csajt! Az elég férfias lenne. Nem szakított, de gondolod ez sokáig így marad? Csak az önbizalmadat rombolja. Toxic a csaj!
dec. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is dobd.
dec. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
At idosebb ferfiak vonzak . A nok tobbsegere ez igaz szinte, errol nem te tehetsz. Pl egy 16 eves lanynak lehet ferfias lennel.
dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Testalkatod milyen?
dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egész életemben szerettem sportolni, ebből kifolyólag azért az átlagnál jobb szerintem az alkatom.

Már egy ideje együtt vagyunk, és mem volt ilyenről meg szó, nem tudom mi lesz ezzel.

dec. 29. 16:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Dobni fog vagy melletted félreQr, megcsal. Addigra a maradék méltóságodat is elveszted. Ez lesz ezzel.
dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tul vekonu vagy. Hianzik az apu has.
dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom ez feldobott kicsi #17
dec. 29. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!