Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyáink miatt veszekszünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyáink miatt veszekszünk. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Két kutyánk van, egy kis és nagytestű. Mindkettő kiskora óta velünk aludt a hálószobában, az egyik 8 éves a másik kettő. Mindig sok problémát okozott egyébként ez mert nagyon koszos volt a hálószoba leginkább a nagytestű Vizsla miatt. Vettünk egy házat és "megbeszéltük",hogy ha elköltözünk a kutyák nem alszanak többé velünk, nem jöhetnek a hálószobába be. Most hétvégén az új lakásban aludtunk, de még nem véglegesen vagyunk itt. Emeletes a ház a lépcső életveszélyes a kutyákra nézve mert a fokozatos között hatalmas hézag van, nem is tudnának feljönni mert tuti le esnének rajta. Én ezt nehezen fogadtam el, először ahogy mentünk aludni felvittem a kis tacsit de a nagy nyilván nem tudott feljönni. A párom először hagyta majd azt mondta nem jó ez így, nem tud feljönni és meg beszéltük,hogy nem alszanak többé fent. A nappaliba kapnak majd ágyat és ott lesznek. Hát én semmit nem aludtam, a vizsla egész éjjel vonyít nélkülünk. Hiába voltam lent többször, nem nyugszik meg. Rettenetesen össze vesztünk a férjemmel, méghozzá a szilveszter is így telt most el mivel itt töltöttük. Én nagyon sajnálom a kutyákat, de tudom mennyit kell utána takarítani és lehet tényleg elég a földszint neki. Mindent úgy újítottunk,hogy rájuk legyen szabva lent, járólap ment lent végig,hogy ne csússzon a lábuk a laminálton és könnyebb is legyen takarítani. Nem lett padlószőnyeg,stb... De akkor is most,hogy élesben megy az,hogy nem alhatnak velünk nagyon rossz. Még nincs egyébként gyerekünk, és nekem nagyon fontosak a kutyáink de ez így nagyon sok konfliktust okoz most.

jan. 1. 07:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

Eszembe nem jutna kutyát lakásban tartani, és az pedig teljesen kizárt, hogy azokkal aludni, egyáltalán ágyra engedni.

Nektek sem való, nem tudtok bánni velük.

jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak az tud aki kint tartja?
jan. 1. 08:06
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Végülis a tacsi akkor most fent volt veletek, és csak a vizsla maradt lent az éjszaka?
jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, ezt kihagytam. A tacsit is vissza le vittük,amikor nem tudott a másik kutyus feljönni őt pedig ugyebár ölbe nem bírjuk el 😃 így mindketten lent "aludtak" a lépcső előtt. Reggel 7-ig egyfok
jan. 1. 08:39
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyfolytában nyűszített a vizsla*
jan. 1. 08:39
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Hűűű!

Azt hiszem, kár volt a veletekalváshoz szoktatni őket. Ha egy-két hét után nem javul a helyzet, szerintem kérdezzetek rá egy kutyaiskolában, hogy mit lehetne ezzel kezdeni.

De úgy gondolom, egy idő után bele kéne, hogy törődjenek. Mikor 2 kutya él egy családban, és az egyik elpusztul, azt is siratja a másik egy darabig, de nem örökké, ezt megtapasztaltam nálunk. Ti meg csak aludni mentek fel. Majd rájönnek, hogy reggel mindig előkerültök.

jan. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan kellett volna még a régi lakásban kiszoktatni őket a hálószobából éjszakára. Ha még véglegesen nem költöztete át az újba, akkor hajrá.
jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Oszinten, en a 8 eves kutyat mar nem raknam ki magam mellol az agybol, hat fel eletet mellettetek toltotte. Mondom ezt ugy, hogy ma is egy 12 eves mellett keltem. Igen, mar nem olyan tiszta, mint volt, budosebb a szaja, olykor-olykor elofordul par csepp pisi is. Szivas, nem tagadom, tenyleg az. De az agynemut ki lehet mosni, o meg imad velunk aludni, mindig baromi jo kedvvel kel fel es oszinten: en is. Szoval nalunk nem marad lent a kutya azet, mert megoregedett/uj, szep hazba koltoztunk.

Egyebkent a nyuszites abba fog maradni par nap utan, beletorodik, de nem fog neki orulni.

jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk 2 tacsi van a házban. Alapból bejöhetnek hozzám aludni de amikor párom itt van ő ezt nem szereti. Úgy találtuk ki hogy nappal bent lehetnek de csak az én részemen az ágyon éjjelre pedig kizárom őket az ebédlőbe. Eleintebaz az egyik mikor kisebb volt órákat nyüsztölt és kaparta az ajtót de idővel megszokta. Hiába adtam neki rágcsát simogattam dícsértem ha nagyon felbosszantott a papuccsal egy kicsit fejen kólintottam semmi nem használt. Idő kell az ilyesminek de meg fogja szokni. Nem kell sajnálni semmi baja nem lesz csak hisztizik. Esetleg bosszúból majd szét szed egy pár dolgot lent.
jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha a ház, lépcső életveszélyes számukra akkor inkább lenn legyenek. Vagy akkor cipeljétek/cipeld fel mindkettőt.
jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!