Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutyáink miatt veszekszünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyáink miatt veszekszünk. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Két kutyánk van, egy kis és nagytestű. Mindkettő kiskora óta velünk aludt a hálószobában, az egyik 8 éves a másik kettő. Mindig sok problémát okozott egyébként ez mert nagyon koszos volt a hálószoba leginkább a nagytestű Vizsla miatt. Vettünk egy házat és "megbeszéltük",hogy ha elköltözünk a kutyák nem alszanak többé velünk, nem jöhetnek a hálószobába be. Most hétvégén az új lakásban aludtunk, de még nem véglegesen vagyunk itt. Emeletes a ház a lépcső életveszélyes a kutyákra nézve mert a fokozatos között hatalmas hézag van, nem is tudnának feljönni mert tuti le esnének rajta. Én ezt nehezen fogadtam el, először ahogy mentünk aludni felvittem a kis tacsit de a nagy nyilván nem tudott feljönni. A párom először hagyta majd azt mondta nem jó ez így, nem tud feljönni és meg beszéltük,hogy nem alszanak többé fent. A nappaliba kapnak majd ágyat és ott lesznek. Hát én semmit nem aludtam, a vizsla egész éjjel vonyít nélkülünk. Hiába voltam lent többször, nem nyugszik meg. Rettenetesen össze vesztünk a férjemmel, méghozzá a szilveszter is így telt most el mivel itt töltöttük. Én nagyon sajnálom a kutyákat, de tudom mennyit kell utána takarítani és lehet tényleg elég a földszint neki. Mindent úgy újítottunk,hogy rájuk legyen szabva lent, járólap ment lent végig,hogy ne csússzon a lábuk a laminálton és könnyebb is legyen takarítani. Nem lett padlószőnyeg,stb... De akkor is most,hogy élesben megy az,hogy nem alhatnak velünk nagyon rossz. Még nincs egyébként gyerekünk, és nekem nagyon fontosak a kutyáink de ez így nagyon sok konfliktust okoz most.

jan. 1. 07:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Min vesztetek össze? Egyikőtök sem akarja, hogy veletek aludjanak, nem?
jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Próbáljátok megbeszélni a pároddal, hogy ez most egy kis ideig kellemetlen lesz, és idegesítő, de ki kell tartani, és pár hét megszokják!
jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

A világ megérett a pusztulásra.

Lakásban állat, pláne hálószobában, ennél nem sok undorítóbb és igénytelenebb dolog van.

Házőrzés, kint.

jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
En tuti lennt aludnek veluk a kanapen. Most is a kutyammal alszok.
jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 yzf ***** válasza:
34%
Én szeretem a kutyákat,de ilyen mértékű kutyabuzéria teljesen beteg és taszító
jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Ezt jól elrontottátok!! MOst már nem tudom, helyre lehet-e hoznil.
jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%

#15

Pacsi :)

jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!