Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnád, hogy az állam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád, hogy az állam olyan szinten beleszóljon a párkapcsolatokba, hogy pl. egy nő feljelentésse a pasiját, amiért veszekedés közben sértőt mondott neki?

Figyelt kérdés
Rend lenne. Mindenki szépen bánna a másikkal.
jan. 1. 14:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én nőként egyáltalán nem. Sőt, inkább azt támogatnám, hogy minél több "stresszpróbán" menjen keresztül a pár, mielőtt összeköltözhet, hogy lássák egymás nem túl jófej oldalát is, ugyanis közös életük során rengeteg nehéz helyzet lesz, és nem jó, ha x év után derül ki, hogy a párunk nem bírja a nyomást, esetleg megüt vagy lehord a sárga földig..


Jobb ezt előre tudni és lelépni. Illetve én támogatnám, hogy a bűnök ne évüljenek el, és aki gyanúba keveredett, az is nyilvánosan elérhető legyen erőszak, zaklatás vagy mindenféle váddal. Amennyiben meg munkát keresnek ezt kelljen bemutatniuk is. Szerintem a fentieket betartva a férfiak 80%a kiesne párkapcsolati és olyan 40% pedig munkaerőpiaci szempontból. A nőknél kb 20% esne ki párkapcsolatnál és olyan 5% a munkaerőpiacról.

jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
Meg a nagy büdös lóf....
jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Dehogy támogatnám. Sok probléma rendezhető úgy, ha a veszekedés/kiakadás után higgadt fejjel megbeszélik a felek. Ha meg sok a sértegetés/nagyon durvát mond a másik, külön is lehet válni.

Ilyen több szempontból is vérző, gázos elképzelés helyett inkább azt támogatnám, hogy a fizikai bántalmazás, zaklatás, nemi erőszak legyen sokkal komolyabban véve! Ne csak akkor avatkozzon bele a rendőrség, ha már kb. haláleset történik!

jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
én azt támogatnám, hogy a magadfajta lúzereket egy kőbányában dolgoztassák, hogy még véletlenül se legyen időtök azt a maradék 2 sérült agysejtjeiteket használni.
jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A veréssel sem csinálnak semmit
jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi van akkor ha mindkét fél imád vitázni? Illegal life?

Mi van akkor ha az egyik fél toxikus, és azt élvezi ha folyamatosan vitát provokálhat? Mi van akkor ha a másik fél következetesen hazudozik, semmibe vesz, elhanyagol, szándékosan féltékenységre ad okot, vagy csak egyéb módon kiállhatatlan/játszmázó provokátor? Még büntessük meg akit alapból is provokáltak vagy érzelmileg bántalmaztak, biztos jó vége lenne?

Ezer sebből vérzik ez az egész, de ha lenne is egy olyan beteg ország ahol valamiért ez lenne a törvény, hát szerintem ott már inkább senki nem akarna párkapcsolatban élni. Még annyira se mint manapság.

jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10, megyek, feljelentelek, mert szídtad az anyámat, becsületsértést követtél el, a nácikat éltetted és halálosan megfenyegettél engem és a családomat.
jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17 Nem tudnál feljelenteni, mert én nő vagyok. A törvénybe bele kell venni, hogy csak nő jelenthet fel férfit, ez a lényege az egésznek. Mert mikor fordult elő olyan, hogy egy nő verte meg, alázta, bántalmazta esetleg ölte meg a férjét/párját? 100-ből talán 1-2 ilyen eset van.

Én azt mondom, inkább legyen 1-2 ember, aki ártatlanul bűnhődik, minthogy ezrek/tízezrek megússzák bűntelenül.

jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Előző házasságom bántalmazó volt, de ezt akkor sem támogatnám. Nagyon sokan élnének vele vissza, és rengeteg ártatlan pasit ítélnének el, miközben a valódi vadállatok párjai nem mernének szólni, mert tudják hogy annak következménye lesz.


Vagy mégis hogy bizonyitanák hogy mi igaz mi nem? Meg mi a határ? A "b+, ezt most miért?" Vagy csak az "undoritó g.ci qrva, f.szopo féreg", ami már tényleg súlyos, es valószinű ott már több is van?

jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Előbb a családon belüli, és párkapcsolati erőszakot kellene kiiktatni, amég folyamatos erőszakkal nem kezdenek semmit gyakorlati szinten teljesen felesleges ilyeneken gondolkodni.
jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!