Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi a nagy titok?

Figyelt kérdés
Csak el kell végezni a házimunkát a férfinak, és meg is van a tökéletes boldog párkapcsolat?

#párkapcsolat #házimunka #otthoni munka #Mindenre ez a megoldás
jan. 4. 07:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért olyan hatalmas dolog számodra, hogy egy nő szereti azt érezni, hogy partner és nem cseléd? :D


Mondjuk a feleségem valamelyik hétvégén már arra panaszkodott, hogy nem hagyom főzni, mert 3 hete én főzök (ő meg készül a vizsgáira az egyetemen), pedig ez meg is lett beszélve még mielőtt elkezdte az egyetemet.

jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11. Mert úgy van beállítva, hogy ez minden baj forrása, és megoldása is. Ez az ultimét tanács!

Egyáltalán nem fura, és egy cseppet se ellenzem, az lenne a jó ha a férfiak is kivennék a részűket az otthoni teendőkből. Hiába akarjátok így kiforgatni, én nem azt mondom hogy ne legyen így, csak azt ez kb semmi maximum egy alap dolog, de nem több és ezzel magában semmire nem mész!

jan. 4. 11:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ennyire felfújva, mert erre az alap semmi dologra se képes a férfiak nagy része... :D
jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13. Ti vagytok mégis velük!
jan. 4. 12:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, csak úgy mellékesen megjegyzem... :D
jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem engedem pl. hogy a párom mosogasson, férfi, pedig állandóan rögtön mosogatna ebéd után. Én szeretek utána az üres tányérok mellett még beszélgetni, és egyébként is, ha ő mosogat, minden vizes körülötte, és nem is törli fel.
jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!