Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban lévő nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban lévő nőktől kérdezem, hogy pár év együttélés után, miért toljàtok el teljesen a férfit szexuálisan?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy munka, gyerekek, háztartás mellett már a férfire sincs kedvetek nézni, de mi változott a gyerekszülès óta?

Hiszen előtte hetente akàr többször is szererkeztetek a párotokkal.


Miért jó nektek , ha a férfi szenved a kapcsolatban attól, hogy nincs szex?



#Szexmentes házasság.
jan. 10. 06:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Jajj kérdező. Ti férfiak azt hiszitek (tisztelet a kivételnek) hogy csak a nő hibás ha nincs szex...hát nem, nagy tévedésbe vagy.

Te se kellenél sok nőnek neaggodj.

A jó barátid feleségeit meg a tiéd is meghallgatnám.

jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
34%

A napokban egy apukatol volt itt egy kerdes, hogy 3 eve nem fekszik le vele a felesege, pont ugyanennyi idos a gyerekuk. Azt irta, var a gyerek 5 eves koraig, es aztan valni fog.

Kerdem en, miert? Miert csinalnak hulyet magukbol a ferfiak? Akiknek a szemukbe mondjak, hogy “atm-nek jo vagy/csak a spermad kellett” azok adjak be a valast! Nokent mondom.

A terhesseg es a szules megviseli a testet. Az elso egy evben vilagos, miert nincs szex. Na de 3-5-8-10 ev utan mi a kifogas? Es rengeteg ferfi belesupped ebbe, ahelyett, hogy kezebe venne az iranyitast. Van aki ra tudja magat venni a szereto keresesre, mas nem. El kell valni, ennyi. Hacsak nem akarja valaki szex nelkul leelni a maradek 40-50 evet. Mert akkor maradjon benne a hazassagnak csufolt fostengerbe.

jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

#32

Teljesen igazad van.

Te nő ként jòl látod a dolgokat.

jan. 12. 09:32
 34/55 A kérdező kommentje:

#31

Konkrétumokat írj, ne csak kritizálj.

Igen, vannak olyan férfiak, akik miatt megromlik a kapcsolat szexuálisan, de leginkább a nőkre jellemzőbb, hogy szülés után totál eltoljàk maguktól hosszú évekre a férfit.


Lehet minket fikázni, de igazam van abban, hogy sok nő számára a férfi nem más csak egy tenyèszbika.


Addig kellünk, amíg gyermeket nemzünk.

jan. 12. 09:51
 35/55 anonim ***** válasza:

31 vagyok. Írtam!

Amúgy te magad is tudod a megoldást...szerető vagy vallás. Ennyi!

jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

35*

Ja és lányom apját azért is dobtam mer nem volt szex...vagyis utólag belegondolva vele nem volt jó.

jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Én a volt kapcsolatomból azért léptem ki, mert kevés és rossz minőségű volt a szex. Én vagyok a nő.
jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk VAN szex minden másnap, mert a terheket közösen! végezzük, nem annyi, hogy ő leül a gép elé, miután hazajött, én meg lássam el a háztartást, főzzek, állatok - mindezt ugye a nekem is 8 órás meló után.


Általában ott nincs kedve már a nőnek szexelni, ahol a férj bszik segíteni neki, akár csak annyit, hogy egyórára el tudjon menni a fürdőkádba, nyugiban.

jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Már aki eltólja. Nem mindenki teszi. Van ahol fordítva van. Màr írta is itt valaki. Nem kell általánositani!

Azoknál a nőkél akik meg eltólják, biztos a bepuhosodott, lelketlen, önző pasassal már nem esik jól annyira, hogy gyakoribb legyen a szex. Több udvaráls, bókolás, a nőisége megerősítése lenne illdomos, de ha nem teszi meg akkor mit vár egy ilyen férj? Lehet erről vitázni és az asszonyokat minősíteni, de a két fél közös munkájáról szól a dolog. Ha bele van fáradva nőci, akkor is citálni kell neki azt amitől igazi csajnak érzi magát és fáradtan is ráugrik a férjére. Fordítva ugyan ez.

jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

#39

Nincs igazad!

De igen is àltalànosìtani kell!

A nők azok, aki eldobják a fejüket, miután szöktek gyereket.


Amúgy a nőktől is meg lehet undorodni, főleg azoktól, akik felszedtek sok kilót, lóg a

mellük, lusták lettek és

Igénytelenek.


Szóval, nem mindig a pasik azok, akik elhìznak!


A nők sem teszik oda magukat a férfiaknak!.

Több odafigyelès kellene a férjük felè mutatni és nem csak hazamenni a munkából és lehuppanni a kedvenc sorozatok elé és, azt bámulni!


A pasi is, ember, bármennyire is hihetetlen és bármennyire is megvetitek sokan a férfi nemet.

jan. 17. 14:20
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!