Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban lévő nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban lévő nőktől kérdezem, hogy pár év együttélés után, miért toljàtok el teljesen a férfit szexuálisan?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy munka, gyerekek, háztartás mellett már a férfire sincs kedvetek nézni, de mi változott a gyerekszülès óta?

Hiszen előtte hetente akàr többször is szererkeztetek a párotokkal.


Miért jó nektek , ha a férfi szenved a kapcsolatban attól, hogy nincs szex?



#Szexmentes házasság.
jan. 10. 06:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
aha, tehát csak és kizárólag a nő tehet mindenről! Nice.
jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

#41

Nice

Igen, a nőkre jellemzőbb, hogy eltoljàk a pasit maguktól.

Nice.

jan. 17. 14:52
 43/55 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, hogy a kérdező miről beszél. Mindkét nemet illetve vannak olyanok, akik elhagyják magukat. Nők is és férfiak is. Az, hogy a te feleséged kérdező elhagyta magát az nem feltétlenül igaz minden más nőre. Csak mondom. Én kb értetlenül állok a kérdésed előtt. Nem válaszoltam eddig, csak követtem és olvastam. De amit írsz az úgy nagyrészt nem igaz. Én másfél évvel vagyok szülés után. Szedtem fel ugyan túlsúlyt (+12 kg jött fel), de félév alatt megszabadultam 10 kilótól és még szeretnék 5-től megszabadulni. Nem hagytam el magamat. Sminkelek, szép ruhákba járok. De a férjem sem hagyta el magát amúgy. Nyilván rajta is van pár plusz kiló, de ő is fogy velem együtt. A gyerek mellett is hetente többször együtt vagyunk. Nem tolom el magamtól, mert nekem is igényem van a szexre ő vele. Kérdezd meg a feleségedet, hogy neki mi a baja és, hogy miért nem akar veled szexelni. Itt nem fogsz hasznos adekvát választ kapni. Mert ahogy látom csak a feleségeket akarod savazni. Hát, Barátom, te választottad az asszonyt. Gondolkodj el ezen egy kicsit!
jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

#43

Te csak magáról írsz.

Én általánosan írok a nőkről.

Te csakis azt állítod, ami a te hàzassàgodban van.

Sok nő eltolja a férjét miután megszületettek a gyerekek. Ne csak csak a saját életedből indulj ki.

Rengeteg rossz házasság van és nem azért rossz mert a férj lusta, hanyag, hanem azért mert a nő az, aki leszarja szexuálisan a férjét.

jan. 17. 14:58
 45/55 anonim ***** válasza:
44-honnan veszed, hogy sok? Mi alapján általánosítasz? Te is csak a saját házasságodat látod, ne vetítsd ezt ki.
jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
És most akkor? Mi a kérded? Válj el. Ennyi.
jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Jajj kérdező, én kezdem érteni, hogy az asszony miért nem akar veled hálni.😅 Vannak ágyban bajok nálad. Nyilván a saját házasságomból indulok ki, mivel abban vagyok benne. Fogalmam sincs, hogy pl a szomszéd Böbének milyen. Arról így nem is nyilatkozom. Én csak megcáfoltam azt, hogy nem minden nő aszexuális, mint ahogyan te azt oldalakon keresztül állítod. Nagyon szeretek szexelni és ha a férjem nem akarna, én elhagynám. Alappillére a házasságnak. Ha veled nem akar szexelni a feleséged, akkor legyél szíves felkeresni egy valóperes ügyvédet és ne idegenektől várd az önigazolást! Én azért a nőt is meghallgatnám. Ha ekkora paraszt vagy amúgyis, itt a viselkedéseddel lesz probléma. Ha a férjem így viselkedne velem, akkor nem hogy nem feküdnék le vele, de lehet, hogy a kávéjába is sót tennék cukor helyett, hogy kicsit kapjon már észbe. Hiába bizonygatod, a hiba a te készülékedben is keresendő. Oka van annak, hogy a párod nem akar veled szexuális kapcsolatot létesíteni. Vergődés helyett mondjuk ezeket mond el a feleségednek! Biztos lenne 1-2 szava ehhez.
jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
39-es vagyok és nagyon jókat kucogtam a válszokon meg azon is ahogy a kérdező alázni próbál mindenkit. Olvasod kérdező? Olvasás megy. Oké. Értsd is amiket írunk. Ha nem megy kérd meg az asszonyt hogy segítsen benne! Tök jó közös elfogaltság lenne. Lehet rád ugrik örömében és csak azért, hogy bebizonyítsa az ellenkezőjét. 😉 Ne légy buta!
jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Én az asszony helyében válni is akarnék. Ne csodálkozz, hogy nem akar veled szexelni, ha így viselkedsz vele. Változtass egy kicsit a viselkedéseden, mert ez nálam sem lenne tolerancia. Pedig alapvetően birka türelmem van.
jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Most mar világos a helyzet.
jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!