Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban lévő nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban lévő nőktől kérdezem, hogy pár év együttélés után, miért toljàtok el teljesen a férfit szexuálisan?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy munka, gyerekek, háztartás mellett már a férfire sincs kedvetek nézni, de mi változott a gyerekszülès óta?

Hiszen előtte hetente akàr többször is szererkeztetek a párotokkal.


Miért jó nektek , ha a férfi szenved a kapcsolatban attól, hogy nincs szex?



#Szexmentes házasság.
jan. 10. 06:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
88%
9-igy van! Valószínűleg nem nagy élmény neki. A jó dolgokat nem szoktak az emberek kerülni.
jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 Leclerc ***** válasza:
83%

Egy jól működő kapcsolat gyümölcse hogy van szex.

Jutalom, ha jól dolgoztál, és az élet se cseszett ki veled.

A sok férfi nem dolgozik azért semmit, hogy a kapcsolat jó legyen.


Szerinted kivel szexel szívesebben egy nő?


Bunkó Jancsi hazamegy:

Lefikázza az ebédet, mert épp sótlan, majd elmegy tévézni. Jól lecseszi a felségét, az beszélgetni próbált vele, miközben a mecset nézte.

Majd mikor a gyereket lefektette az nő. És elmegy fürdeni, majd a hálóba megy. A férj még közli, hogy csámpás Gizi, szexeljűnk már mert egy hete nem volt semmi!


Vagy


Kedves Jani hazamegy:

Behozza a bevásárlást. Majd így szól. Szívem főz egy kis gánicát, hoztam tejfölt hozzá. Majd ad egy szál virágot a feleségének. A nő megkérdi miért. Csak mert szeretlek!

Amíg a nő főz, a férfi tanul a gyerekkel. Majd mikor végzett, és a gyerek elmegy tabletezni.

(🙈 Remek szülő lennék, nem kell mondani…..)

Majd vacsoráznak. A férfi megköszöni a nőnek hogy főzött, még akkor is ha nem lett tökéletes.

Beszélgetnek, hogy vagy?, mi történt ma veled?.

Majd mikor mosogat a feleség, a férfi hátulról átölelő a nőt. Aztán hoz egy hajgumit, és összeköti, a nő haját.

Aztán a fülébe súg:

-így könyebb a füledbe súgni, hogy szép vagy!

És ad egy puszit az arcára.

-Amíg mosogatsz, én kiteregetek. -Pihenj le ha végeztél.

Este takarodó van a gyereknek.

Majd a nő a hálószobába megy.

Leül a férfi mögé ül.

-mondtad hogy fáj a hátad!

-meg masszírozlak.

Mikor végzett megleli. És megkérdi hogy lenne e kedve a nőnek egy kis hancúrozáshoz.


Na szerinted melyikre mond igen, és melyikre nem?



(A helyesírási hibák miatt bocsánat)

jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
80%
Ahol nem jön össze a szex ott a feleség olyan fáradt, mint a kutya, esetleg depressziós szülés után, hormonháztartással van gondja. Az olyan férfi, aki nem segít semmit, morog azért, hogy meg kell főznie, vagy csak azért foglalkozik a kicsivel pár percig, hogy legyen szex az hiába vár rá. Kivétel, hogy a nő átvált teljes "anyamódba" és nem akarja a feleség szerepét tovább vállalni. Na de annak voltak jelei, hogy csak azért kellett neki a férfi, hogy gyermeke szülessen.
jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
77%
12- nagyon jól összefoglaltad. Nekem máris kedvem lett a második szituációhoz :)
jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
A rossz szex túl sok előkészület és dzsuva a semmiért.
jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
65%

Aki nem fogja föl, hogy a gyermek születése után változik az élet még gyermeknemzés előtt az egy idióta már bocsánat.

Normális ember tudja nemtől függetlenül, hogy amíg kicsi a gyermek addig ő az első helyen van, a férjnek/feleségnek meg "kell" osztani az első helyet a saját gyermekével.

Az élet nemcsak heti többszöri hancúrozásból áll!

Ha a férfi annyira szexmániás, éretlen idióta váljon el és élje az életét más nővel, aki szétteszi a lábait heti 4-5x csak őt már ne csinálja fel.

Jobb lesz a(z ex)nőjének nélküle biztosan. Egyáltalán nem kötelező szenvedni szex nélkül. Lehet továbbállni ha egyszer a "drága" férjnek minden a szex körül forog.

jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
60%
16- egy kicsit megvédeném most a szexhiánytól szenvedő férjet. Tényleg brutálisan rossz úgy együtt lenni valakivel, hogy te kívánod, ő meg nem. De azért minden nap egy ágyban alszotok. De az tény, hogy ennek nagyon sok oka lehet, ahogy fent is írták. És hosszú távon nem fenntartható, ha ennyire mások az igények.
jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
53%

Én meg nem értem, hogy miért az első a szex amikor kisbabád, kiskorú gyermeked van.

Annak oka van, hogy a nő képtelen vele lefeküdni.

És nem jut eszébe a kérdezőnek, hogy a feleség lehet beteg mentálisan/testileg! Akár fájhat neki, mert pl. A szülés nem ment olyan simán és még 6 hét után se épült fel teljesen.

Lehet pajzsmirigy működési rendellenesség is.

Őt csak az érdekli, hogy ő szenved, nincs meg a heti többszöri testiség.

Nem lehet egész héten ágyba bújni, mert nincs hozzá kedve amikor 24/7 a gyermek lefárasztja! Akkor meg főleg nincs hozzá hangulata ha a férj követeleződzik, hisztizni kezd a pinaért, de egy gyufaszálat nem tenne odébb.

Sőt akkor se ha látja, érzi, hogy a férjecske csak azért nyal be neki, hogy gerincre vághassa.

Tárgyként kezeli, a saját gyermeküket le se szarja.

Az olyan férfi váljon el, nem való se férjnek, se apának!

jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 Leclerc ***** válasza:
58%

18# De most miért kevered ide a 6 hetet? Az van a kérdésben, hogy pár év után. Oké hogy 1-2 évet tolerál az ember, de mikor egy 6 éves mellet is havi egy jön össze, akkor joggal veti fel az ember, hogy mit csinál rosszul, mit kéne változtatnia, esteleg a párjának mit kéne változtatni.

(És változtatás alatt nem kényszer szexet értek, mielőtt rám sütnéd.)

jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
85%

"Értem én, hogy munka, gyerekek, háztartás mellett már a férfire sincs kedvetek nézni, de mi változott a gyerekszülès óta?" Emiatt. Ő keverte bele. Én csak lehetséges okokat írtam akár 6 hét után.


A havi, vagy két havi akár nulla szex oka anyaként akar egyedül működni vagy a gyerek születése óta, vagy az évek során mivel a férj nem nyújtott neki támaszt, nem adott segítséged, nem figyelt rá oda szex közben (se) és valószínűleg már nem kívánja, kiszerett belőle. Akár van más, aki elintézi.


Ami mocskos dolog a javából, viszont ha valaki kiszeret a másikból, vagy szeretőt tart annak szintén vannak okai.

(Lásd feljebb.)


Esetleg kivételes esetekben a nő már a házasság idején nem szerette a párját és mivel az utód megvan már nem tartja fontosnak a szexet (vele).

Ilyesmi is állhat a háttérben.

De akkor is a legjobb megoldás a válás ha párterápia, pszichológus nem jöhet képbe, vagy nem használ.

jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!