Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mikor nem vagyunk együtt kb.1,5-hónapja írogat másik nőnek.Napi szinten többször is!A legdurvább viszont éjjel több órán keresztül,miután azt mondja megy aludni utána is elérhető az adott felületen!(nem messenger) Szerintetek komoly köztük?

Figyelt kérdés

jan. 23. 01:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen mindegy, hogy komoly-e köztük vagy pedig csak neten írogatnak egymásnak.


Ha bebizonyosodott, hogy írogat akkor részéről már valami nincs meg, ami egy kapcsolatban alap kellene, hogy legyen.


Én ezek fényében már nem is bíznék meg benne és nem is folytatnám vele a kapcsolatot.

jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Akkor már gondolatban megcsalt Téged! Nem tisztel, nem szeret, nem becsül meg egyáltalán!


Talán még megpróbálhatod a párterápiát - ha ő is benne lenne! (De ne azonnal szegezd neki ezt a lehetőséget! Beszélgess vele és úgy vezesd fel óvatosan a témát!)


Szociális munkások mentálhigiénés ismeretekkel is rendelkeznek. Őket is meg tudod kérdezni egy adott intézményrendszeren belül, hogyan segítenek/segíthetnek.

jan. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Van olyan aki kapcsolatban nem ápolgat kapcsolatokat nem talonozgat a másik nemmel?

Nekem is olyan pasi kéne. Én eddig nem találtam ilyet.:(

jan. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Itt vagyok jelen 🤚


Nem tartok talom barátnőt és engem is zavar ha van mellettem talom pasi.


Írj 3# mert akkor egymást keressük 🙂

jan. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok együtt másfél hónapig? Milyen okból?
jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Munka miatt ingázunk,kb.1hétig együtt élünk,aztán 1hétig külön,aztán megint együtt és így tovább.Nem 1,5-hónapig nem vagyunk együtt,hanem 1,5-hónapja csinálja ezt,hogy másnak írogat!(lehet régebb óta,csak most figyeltem fel rá) Mikor velem van persze be se lép a nevezzük nevén: viberre.
jan. 23. 08:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Nőnek írogat? Én írok csoportban ahol van férfi is, nő is, sőt onnan egy nő megígérte segít majd ha kórházban leszek, van párja is, felőlem együtt is bejöhetnek, de elsőre nem jött le hogy van párja. Mondjuk most erősen ismerkedem valakivel, bízom benne e miatt nem lesz féltékeny. Viszont fizikailag ez a pár lesz legközelebb hozzám, aki tud segíteni majd, ha szükséges. Felőlem akivel most ismerkedek és aki ígérte hogy bejön, találkozhatnak is, és nemcsak a betegségem alatt.
jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Viszont ha kifejezetten egy nőnek vagy több nőnek, de rendszeresen ugyanazon nőnek vagy ugyanazon nőknek írogat, akkor teljesen jogos a féltékenység. Előző vagyok.
jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy egy nonek irogat?
jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3-as! Van, de az olyan férfi nem kell a nőnek.
jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!