Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mikor nem vagyunk együtt kb.1,5-hónapja írogat másik nőnek.Napi szinten többször is!A legdurvább viszont éjjel több órán keresztül,miután azt mondja megy aludni utána is elérhető az adott felületen!(nem messenger) Szerintetek komoly köztük?

Figyelt kérdés

jan. 23. 01:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amikor egyutt vagytok sosem nyitja meg a vibert, akkor honnan tudod kinek irogat? Az hogy aktiv a viberen meg nem jelenti hogy hasznalja is vagy hogy nonek irogat. Ha hasznalja akkor beszelhet az anyjaval vagy a haverjaval is.


Szoval nem ertem.

jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Láttam egyszer véletlenül mikor belépett a nő keresztnevét is,+ állandóan elérhető este.A családtagjainak biztos nem írogat hajnal 2-ig mikor azok alszanak!
jan. 23. 19:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Szívesen megkettyintené, bár lehet már túl esett rajta és már érzéseket táplál iránta. Úgyhogy ha jót akarsz magadnak kiteszed te őt és nem hagyod magad hülyének nézni tovább, mert a partnered ha nem az említett egyén miatt, de más miatt egyszer úgyis el fog téged hagyni.
jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerelmes.
jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Teljesen egyértelmű, hogy keresi az utódodat, sőt, meg is találta. Ha kellően biztos lesz a dolgában, repülni fogsz...
jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!