Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnétek együtt olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek együtt olyan férfival aki egy héten több nap ittas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6 éve vagyunk házasok.

Az utóbbi 1-2 évben eldurvult a helyzet, ivás téren.

Több nap is ittasan jön haza.

Van amikor kötekszik, és kiabál

Van amikor csak simán megy és lefekszik a nappaliba..

Nem.veszi figyelembe a 2 éves gyereket se ha kiabál, hiába kérem hogy előtte legalább ne.

Ivott már régebben is, de nem ennyit, naponta 1-2 sör.

De valahogy mióta terhes lettem, és meg születhetett a gyerekünk azóta többet, sajnos már alkoholista sztem.

Mikor nem iszik nincs vele semmi gond, igaz akkor sem segít szinte kB semmibe, se a gyerekkel kapcsolatban, se a ház körül

Próbálta hogy nem iszik, de nemtudja Meg állni.

Eddig kB 2 hét volt a max ameddig Meg tudta állni.

Szerintetek le tudja rakni?

Annyira szeretnék hinni neki, de mindig vissza esik.

És ő nem ismeri be hogy alkoholista.

Ti elhagynátok egy ilyen férjét?



jan. 30. 21:29
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
94%

Egy ilyen szintre jutott alkoholista már nem rakja le magától az italt. Nem tudja, és nem is akarja.

A gyerek érdekében jobb lesz, ha minél előbb kiteszed a kocsmabútort itthonról, főleg, ha már annyi sincs benne, higy a gyereketekre tekintettel legyen.

Ennek a házasságnak sajnos itt a vége, ő az italt választotta a családja helyett. Sajnos ez már ettől csak rosszabb lesz. Ha nem váltok el, eljön az az idő is, amikor minden nap részegen fog hazaesni. Sajnos. És ki tudja, mikor fajul észrevétlenül a kiabálás veréssé. Ne várd meg, míg vagy téged, vagy a gyereket nütlegeli, ahol éri, mert erősre itta magát.

jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
A férjemé a lakás.
jan. 30. 21:54
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy egyedül le tudja rakni. Ráadásul, ha be sem ismeri, akkor esélytelen.

Minél hamarabb hagyd el és vidd magaddal a gyereket.

Alkoholista apa mellett éltem...

Persze nem könnyű kilépni és otthagyni, de hidd el, ennél csak jobb lesz.

jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Metionin ***** válasza:
100%

Én éltem 19 évet, mert az apám volt az alkoholista. Bőven elég volt, inkább dögöljek meg egyedül minthogy valaha még egyszer alkesszel kelljen együtt élnem.

Hagyd el, hiszen ha belegondolsz, mi pluszt ad így az életedhez? Plusz munkát, idegességet, a gyereknek rossz példát, konkrétan van még egy gyereked akire almozhatsz, ráadásul piás is. Lapátra vele. Ha igazán le akar szokni akkor a gyerek láthatásához úgyis muszáj lesz, ha meg nem ér neki ennyit akkor így járt. Ti csak jobban jártok nélküle.

jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül elhagynám. Remélem tudtok hova menni.
jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
El.
jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%

Nem élnék vele együtt. Miért szültél neki gyereket? Biztos vagyok abban, hogy már a terhesség előtt sem volt gyermekvállalásra alkalmas a csávó. Tudod mit csinálnék? Válnék és 50-50%-os gyerekfelügyeletet kérnék. Egy hét itt, egy hét ott. Minden második héten övé a gyerek, oldja meg. Mégpedig azért, mert ha dugni tudott, akkor tudjon gondoskodni a gyerekéről is - elvégre a nőktől is ez van elvárva és a szemükre vetve.


Pont azért merik ezt megcsinálni a faszik, mert azt hiszik, hogy a gyerekkel kapcsolatban minden felelősség a nőt terheli, majd a nő megoldja, majd a nő intézi, majd a nő felneveli. Nem. De nemám. Sajnálom, mert a gyerek is szenvedni fog így, viszont nem fog soha változni a helyzet, ha ezen nem esik át egy generáció.

jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholista ne bízza rá a gyerekeket!!!
jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!