Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnétek együtt olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek együtt olyan férfival aki egy héten több nap ittas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6 éve vagyunk házasok.

Az utóbbi 1-2 évben eldurvult a helyzet, ivás téren.

Több nap is ittasan jön haza.

Van amikor kötekszik, és kiabál

Van amikor csak simán megy és lefekszik a nappaliba..

Nem.veszi figyelembe a 2 éves gyereket se ha kiabál, hiába kérem hogy előtte legalább ne.

Ivott már régebben is, de nem ennyit, naponta 1-2 sör.

De valahogy mióta terhes lettem, és meg születhetett a gyerekünk azóta többet, sajnos már alkoholista sztem.

Mikor nem iszik nincs vele semmi gond, igaz akkor sem segít szinte kB semmibe, se a gyerekkel kapcsolatban, se a ház körül

Próbálta hogy nem iszik, de nemtudja Meg állni.

Eddig kB 2 hét volt a max ameddig Meg tudta állni.

Szerintetek le tudja rakni?

Annyira szeretnék hinni neki, de mindig vissza esik.

És ő nem ismeri be hogy alkoholista.

Ti elhagynátok egy ilyen férjét?



jan. 30. 21:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
24%
30 . Hazasodni normalisek minimum 3 ev utan szoktak nem 1-2 ev kapcsolat utan. Ketto ev utan mar nincs rozsaszinkod.
jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A gyereket veszélyezteted, azt remélem, tudod.
jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
El hagynám , nekem is piás volt az apám a mai napig kihat rám az ahogy gyerekként piásan ordított velünk stb
jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista nagyszülők, szülők, nagybácsik, sógorok, ismerősök vettek körül születésem óta, és én is az vagyok, bár már száraz.

Amit biztosan tudok, hogy ahol felüti a fejét az alkoholizmus, ott nincs normális élet, és ez az állapot többnyire csak rosszabb lesz idővel.

Még azoknak is baromi nehéz lerakni a piát, akik felteszik a kezüket, elismerve, hogy kicsúszott a kezükből a kontroll, és szívből vágynak a leszokásra. De akik még odáig se jutottak el, hogy bevallják maguknak, hogy alkoholbetegek... ott még sok sok évnek kell eltelnie, és akkor sem biztos, hogy valaha eljutnak oda, hogy beismerjék, gondjuk van.

Vagyis a helyedben mennék, különben a gyerek és a te életed is megsínyli.

jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
87%
"Mikor nem iszik nincs vele semmi gond, igaz akkor sem segít szinte kB semmibe, se a gyerekkel kapcsolatban, se a ház körül" - akkor miért vagytok együtt? Számomra a házasság, a családi, közös élet nagyon mást jelent. Nem tudom mi volt a gyerekvállalás előtt, gyanítom akkor sem vette ki igazán a részét a házimunkából, de én már csak emiatt is elválnék. Az alkoholizmus csak hab a tortán.
jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!