Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós probléma?

Figyelt kérdés

Kinek mennyire okoz nehézséget elviselni az, ha a párja (legyen az nő, vagy férfi) zsigeri gyűlöletet érez az anyja iránt?


Barátnőm egyszerűen gyűlöli anyámat. Meggyőződése, hogy anyám megbántotta többször is az évek alatt, a másik fél viszont állítja, hogy nem történt semmi. Ezzel én nem igazán tudok, mit kezdeni. Leülni nem akarnak. Kezdem elfogadni, hogy ebben a kapcsolatban nekem arra kell berendezkednem, hogy az egyik fél (barátnőm) fixen utálja a másikat, míg anyám egyszerűen állítja, hogy semmi sem volt. Ez 1 éve húzódik. Megoldódni nem akar.


Van más is ilyen helyzetben? Együtt lehet ezzel élni? Csak nem én vagyok ebben a helyzetben, elvégre az anyós viccek is megszülettek valahogyan.


Barátnőmet nagyon szeretem. Egyszerűen nem tudom, kit kezdjek ezzel a helyzettel, mert nekem nehézség és sok veszekedést generál. Nem vagyok anyás típus, külön életem van, független vagyok a szüleimtől minden téren. (29F)



febr. 6. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Én a barátom nővérét utálom. Gyűlölöm. Minden gondolatom e körül forog. Ha éppen együtt vagyunk a barátommal és minden jó akkor tudom csak elfelejteni, amúgy meg ezzel a gondolattal kelek és fekszem, munkában is ezen agyalok. Van okom rá, nem az, hogy megbántott, hanem hogy árt a kapcsolatunknak és érzem hogy összeomlik körülöttem minden hála neki. Nagyon szar így élni, dehát így fogok már egész életemben. Elmentem pszichológushoz is de nem segített csak rontott. Barátom megpróbált mindent megtenni de nem lett jobb. Másfél éve ez van már és így is marad.
febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Többek között ezért sem kell a szülőkkel lakni.
febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Senki nem állította, hogy a szülőkkel élünk. Külön háztartás van.
febr. 6. 18:59
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Lehet inkább a barátnődnek kéne hinned, nem pedig az anyádnak aki szerintem ki akarja kaparni mellőled a csajodat azért csinálja ezeket
febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
5 évig minden rendben volt. Én őszintén mindig próbáltam odafigyelni mindenre. Voltak nehézségek nem mondom. Viszont az 5. év után megkapnám, hogy már a kezdetekkor szívózott vele. Minden egyes alkalommal, mikor mennénk látogatóba, megkapom, hogy milyen szemét és buta undorító nő az anyám.
febr. 6. 19:10
 6/22 A kérdező kommentje:
Megértem, ha meglett bántva, de elfogadni nem tudom, hogy az anyámról így vélekedik. Kicsinál.
febr. 6. 19:11
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Külön háztartás?

Akkor Bem tud bemenni a házatokba kötekedni gondolom.

febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétakat írj, hogy mit mond róla mert ez nem válasz
febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Szóval bevallod , hogy voltak nehézségek , vagyis mégis csak van valami itten amit te nem akarsz észre venni mert annyira imádod az anyádat, hogy azt hiszed egy szent
febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nehézségek azzal voltak, hogy hol lakjunk. Én vidéket akartam, ő Budapestet. Budapest lett.


Anyám nyers, ez tagadhatatlan, ugyanakkor nem rosszindulatú.


Engem az érdekel, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben? Tudott így működni a kapcsolat.

febr. 6. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!