Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós probléma?

Figyelt kérdés

Kinek mennyire okoz nehézséget elviselni az, ha a párja (legyen az nő, vagy férfi) zsigeri gyűlöletet érez az anyja iránt?


Barátnőm egyszerűen gyűlöli anyámat. Meggyőződése, hogy anyám megbántotta többször is az évek alatt, a másik fél viszont állítja, hogy nem történt semmi. Ezzel én nem igazán tudok, mit kezdeni. Leülni nem akarnak. Kezdem elfogadni, hogy ebben a kapcsolatban nekem arra kell berendezkednem, hogy az egyik fél (barátnőm) fixen utálja a másikat, míg anyám egyszerűen állítja, hogy semmi sem volt. Ez 1 éve húzódik. Megoldódni nem akar.


Van más is ilyen helyzetben? Együtt lehet ezzel élni? Csak nem én vagyok ebben a helyzetben, elvégre az anyós viccek is megszülettek valahogyan.


Barátnőmet nagyon szeretem. Egyszerűen nem tudom, kit kezdjek ezzel a helyzettel, mert nekem nehézség és sok veszekedést generál. Nem vagyok anyás típus, külön életem van, független vagyok a szüleimtől minden téren. (29F)



febr. 6. 18:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kutya elásva, nem bírja a csajod az anyád nyer stílusát és azt támadásnak érzékeli.
febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
Neked kell eldönteni anyád kis fia maradsz vagy elfogadod azt, hogy a csajodnak nem jön be ez a nyers beszéd.
febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem kell anyuka kicsi fiának lenni ahhoz, hogy ne örüljön az ember annak, ekézik az édesanyját. Nem arról kellene szólni egy kapcsolatnak, hogy vagy én, vagy ő? Nem kéne része legyen a beszélgetés és a probléma megoldás? Én nem azt akarom tudni, hogy ki volt farok és ki nem. Nem is azt, hogy adott ember szerint mit kéne tennem, ki mellé kéne állnom.


Egyszerűen csak érdekel, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben és ő ezt a helyzetet hogyan kezelte. Fenntartható-e egy ilyen kapcsolat.

febr. 6. 19:50
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálam plul, de itt észre veszi a párom a hibáit az anyjában . Hála az égnek ezzel nincs gond mert tisztán látja az egészet
febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Pedig baromira döntsd el anyád vagy a csaj
febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodnak nem kéne látogatókba mennie anyudhoz egyáltalán. Ha azután is anyudat hordaná le döntsd el, hogy megszoksz, vagy megszöksz.
febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd akkor lesz igazán komoly probléma, ha gyerek születik. Nálunk anyu és a sógornőm harcoltak egymással, egyikük sem százas. Igazából ez egy nők közötti farok méregetés, anyud nem olyan ártatlan, mint hiszed, de a barátnőd sem. Csapj az asztalra, anyukádat kérd meg, hogy vegyen vissza, a barátnődet pedig állítsd le, ha csúnyán beszél anyudról.
febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

Egész gyerekkorom erről szólt.

Apám anyja folyamatosan szemétkedett anyámmal.

Meg arra kérte apámat hogy hagyjon el minket.

Anyám meg azon raplizott hogy apám minek megy nyalni az anyjának amikor az beadta őt intézetbe, nem nevelte.

Apám meg folyton kuncsorgott anyjánál a szeretetért.

A nagyszüleim azt akarták hogy apám nekik dolgozzon, anyám meg családapát akart.

Érthető anyám utálata.

Végül az tette be a kaput amikor apám egyszer anyagi segítséget kért mert kijött egy magas villanyszámla és azt mondta az anyja hogy ott pusztuljunk el ahol vagyunk.

Akkor kapcsolt apám hogy nem szeretik őt a szülei, csak dolgoztatni akarják. Akkor volt 42 . Mire rájött hogy szemét az anyja.

febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért ez már a ló túloldala. Hála Istennek itt nem tartunk.
febr. 6. 21:48
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát én is remélem hogy olyan toxikus család nincs még egy mint a miénk volt .
febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!