Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik “anyuci kicsi fia”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik “anyuci kicsi fia” típusú párral vannak együtt, azok hogyan oldották meg/rendezték le magukban az anyós miatti problémákat?

Figyelt kérdés

Ismerem a párom, és a jó tulajdonságai miatt szeretném elfogadni a rosszakat. Viszont rettenetesen fáj, hogy mindig ösztönösen anyósom mellé áll (pl. Nemrég szültem és mondtam, hogy azért, hogy ne legyek depressziós tök jó lenne, ha anyum többet jöhetne. Erre csípőből ösztönösen hozzámvágja, hogy neki meg arra van szüksége, hogy az ő anyja is többet lássa az unokáját. Nekem viszont nincs arra szükségem, hogy anyósom afeletti aggódását hallgassam, hogy a férjem nem eszik eleget, nem alszik eleget és társai, mikor van olyan nap, hogy - szoptatás mellett - délután 4-5 felé ebédelek meg olyan este, hogy 1.5 órát alszok).


Negatív megjegyzést nem kérek, ha valakinek használható tanácsa van, azt megköszönöm.


dec. 16. 20:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
17%

toxik emberek, te is meg az anyós is.


nyíltan megkéne beszélni ezeket a problémákat úgy hog minden éritett ott van és hozzá tud szólni kész

dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
22%

Jó lenne, ha a fiatal nők leszoknának arról, hogy ha a férjük és az anyja, az anyós jól kijön egymással, akkor "az anyuci kicsi fia".

Azért, hogy férjhez mentetek a fiainkhoz, mi az anyjuk maradtunk.

dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
Sosem ertetrem , hogy a nem anyuci pici fiainak miert nincs noje es az anyuci pici fiaihoz meg ragaszkodnak.. ezek valami elotoro anyai osztonok lehetnek a baranokbol.
dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
Egy normális anyának el kéne fogadnia h a fia felnőtt és önálló életet kezdett élni az új családjában, és háttérbe húzódni. És mindenekelőtt törekedni jó kapcsolatra a menyével, nem a hibát látni benne, nem azt keresni. Ezzel tesz a legtöbbet a fiáért, nem az ilyen elbutult világnézettel. Az én anyósommal jóban vagyok, és nem az én érdemem! Ő az aki nagyon ingelligensen tudja h meddig, hogyan, miért, amikor lett volna alkalma, oka belémállni, akkor sem tette. Azóta jobban tisztelem, és bármikor szívesen látom. Ha ellenséges lett volna velem, tuti nem lenne jó a viszonyunk. Fiús anyaként ugyanígy kívánok bánni a menyemmel, nem vágom magam alatt a fát...
dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó, ha egymás igényeit nem veszitek figyelembe. Üljetek le és nyugodtan beszéljétek át. Mindketten ragaszkodtok az anyukátokhoz, ami nagyon szép. DE már ti is szülők vagytok. Mindketten előnyben részesítenétek a saját anyátokat a másik rovására. Mi lenne, ha mind a kettő ott lehetne? Esetleg felváltva. Anyós segítsége is jól jöhet. Vagy egyik sem. Felnőtt emberek vagytok, miért viselkedtek óvodások módjára?
dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%

"Nemrég szültem és mondtam, hogy azért, hogy ne legyek depressziós tök jó lenne, ha anyum többet jöhetne."

Ezt nem értem. Korlátozza a férjed, hogy mennyit legyen ott anyud, vagy te az anyósodnak?

Ez elég gyerekesnek tűnik.

Most lehet nevetni: nemrég olvastam, hogy -egy tanulmány szerint- a szülés utáni depresszió az apáknál is tapasztalható!

dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj, mint ebből a kérdésből is látszik, hogy nektek mindent anyuci pici fia, aki esetleg jóban van az anyjával. Le akarjátok uralni a férjeteket, hogy inkább a feleség kicsi férjecskéje legyen, és csak veletek érthet egyet, csak az lehet a véleménye, mint a tiétek.


Mondom mindezt nőként.


Ne haragudj, de már most elkezded a nagyszülők közti különbségtételt és uszítást. A férjednek igaza van, az ő anyja ugyanolyan nagymama, mint a tiéd, miért ne jöhetne ugyanannyit? Mert neked nincs kedved hozzá? Hát lehet, hogy a férjednek mrg a te anyádhoz nincs kedve, ezt miért nem tartod tiszteletben?

dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%

Te meg anyuci pici lánya vagy, az miben más?


A férjednek kelljen hallgatnia a te anyukád gyereknevelési tanácsait?

dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

#7 Elviekben jöhet ugyanannyit, csak gyakorlatban nekem semmi kapcsolatom nincs a külvilággal. Napok telnek el úgy, hogy 10 perceket tudok beszélni a rokonaimmal telefonon, meg egy fél órát a férjemmel, mert hasfájós a baba.


Tök jó lenne, ha mondjuk áthívhatnám anyumat, mikor nincs itthon a férjem, hogy ne legyek egyedül. De anyósommal nem feltétlenül szeretnék kettesben órákat eltölteni.


Azért nehéz tiszteletben tartani, mert én vagyok mindkettőjükkel kettesben.

dec. 17. 10:49
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem hívod át akkor, ha nincs otthon a férjed? Mi akadályoz meg benne?
dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!