Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párom már többször felvetette az a kérdést amit most megosztok veletek.

A tényekhez hozzátartozik, hogy 38 éves, sportos, fiatalos, jó anyagi háttérrel rendelkező középvezető vagyok. Szeretem a párom, 14 éve együtt vagyunk, nem függünk egymástól anyagilag, külön ingatlanjaink és befektetéseink vannak. Imádom őt testileg, lelkileg egyaránt. A kémia is rendben van. Még mindig megkívánom ha csak a bokáját meglátom.


Mégis van mellette mindig kettő három állandó partnerem. Köztük a legjobb barátnője is. Mindenki tud a másikról, nem titkolok semmit. Mégis belemennek.


Nagyon dögösek és kedvesek a "szeretőim", igazi modell alkat mind a kettő, de a legjobban a páromhoz vonzódom.


Miért nem tudok megelégedni csak vele? Mindent megad nekem, sőt! Sokat gondolkodtam rajta, de a választ nem tudom. Arra is gondoltam, hogy valamilyen birtoklási vágy.


Nyilván összetett a dolog, de kíváncsi vagyok mennyire egyedi ez, illetve mit gondoltok róla?



#megcsalás #Több nő
febr. 16. 10:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
44%
10 - Ha lenne, gondolom akkor is pakolgatna a tatád. Nehogy már ez normális legyen amit csinálsz. Prosti vagy, ennyi. :D
febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Hízelgő neked ez a helyzet, és nem akarsz elköteleződni.
febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Nem pénzelem őket egyáltalán. Sőt.

Mondjuk nem is szorulnak rá.

Fiatalabb koromban még élveztem is az ilyen hejzeteket, de mostanában kezd bűntudatom lenni, főleg, hogy sokszor egymásra haragszanak pedig igazából ha őszinte vagyok magamhoz, én vagyok a leginkább hibás ezért a kialakul helyzetért.

febr. 16. 11:48
 14/41 anonim ***** válasza:
58%
Oké , akkor mindenki gazdag és szép. Te is a barátnőd is meg a szeretők is tele vannak pénzzel :D Lölőőő te vagy az ??? 😂😂
febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok Lölő. 😅

Mondjuk a munkám miatt elsősorban oylan közegben mozgok akik nem küzdenek anyagi problémákkal, nyilván nem milliárdosok. Ezért tudnak áldozni az egészségükre és az egyéb női dolgokra (gondolok itt a heti egy kozmetikus, három szolárium, fodrász, körmös, edző stb. Azt látom ezejen a hölgyeket, hogy nehezen ismerkednek, így "megelégednek" ezzel a szereppel.

Mondjuk azt mondják nekik ennyi elég is. Azért ez is furcsa.

febr. 16. 12:38
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

Heti három szoláriummal aztán gyönyörű aszott ráncos bőrük lehet, semmi szép nincs a grillcsirke kinézetben…

És ahhoz sem kell gazdagnak lenni, hogy egy nő körmöshöz, fodrászhoz, meg edzőterembe tudjon járni. Úgy teszel, mintha ezek százezres tételek lennének és csak kőgazdagok tehetnék meg🙄

De önmagában az is kamuszagú, hogy arra vered, hogy a szeretődnek mennyi pénze van. Nincs férfi a világon, akit ez érdekelne, a férfiaknak csak az a fontos egy szeretőben, hogy dugható külseje legyen.

febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Nekem az is fontos, hogy milyen körülmények között élnek. Van egy olyan oldalam ami nagyon megoldás centrikus így ha problémáik lennének akkor az engem is érdekelne.

Az egyik jár heti háromszor mert szőke fegérbőrű alapvetően. Így szép bronz barna.

Nem azt mondtam, hogy kő gazdagok tehetik meg, de a normális kaja. A vitaminok a személyi edző és persze a szabad idő igen is drága dolgok. Ha elfogadod, ha nem.

febr. 16. 12:56
 18/41 anonim ***** válasza:
Egy csomó fittness modellnek nem túl szép arca van, férfias, karakteres, de kinek mi...
febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
85%

Persze, de ehhez nem kell kőgazdagnak lenni. Nekem úgy is van pénzem minőségi kajára, edzésre, körmösre, fodrászra, minőségi kenceficékre meg ilyenekre, hogy meg se közelíti a milliót a fizetésem.


Személyi edzőhöz pedig elég pár alkalommal vagy pár hétig járni, amíg megtanítja, hogy kell helyesen végezni a gyakorlatokat, onnantól kezdve egyedül is lehet edzeni. Nem attól fog valaki jobban kinézni, hogy edzőt fizet, hanem attól, hogy helyesen edz és étkezik. Edzőhöz járnak úgy is sokan hónapokig meg évekig, hogy rohadtul semmit nem fejlődnek. Nem az edző építi rájuk az izmokat, ő csak iránymutatást adhat :D

febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
78%

Írni nem tudsz normálisan ember.

Veled annyira áll le fitneszmodell mint velem az a kolléganőm akit évek óta kergetek... LoL

febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!