Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden nő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párom már többször felvetette az a kérdést amit most megosztok veletek.

A tényekhez hozzátartozik, hogy 38 éves, sportos, fiatalos, jó anyagi háttérrel rendelkező középvezető vagyok. Szeretem a párom, 14 éve együtt vagyunk, nem függünk egymástól anyagilag, külön ingatlanjaink és befektetéseink vannak. Imádom őt testileg, lelkileg egyaránt. A kémia is rendben van. Még mindig megkívánom ha csak a bokáját meglátom.


Mégis van mellette mindig kettő három állandó partnerem. Köztük a legjobb barátnője is. Mindenki tud a másikról, nem titkolok semmit. Mégis belemennek.


Nagyon dögösek és kedvesek a "szeretőim", igazi modell alkat mind a kettő, de a legjobban a páromhoz vonzódom.


Miért nem tudok megelégedni csak vele? Mindent megad nekem, sőt! Sokat gondolkodtam rajta, de a választ nem tudom. Arra is gondoltam, hogy valamilyen birtoklási vágy.


Nyilván összetett a dolog, de kíváncsi vagyok mennyire egyedi ez, illetve mit gondoltok róla?



#megcsalás #Több nő
febr. 16. 10:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Számodra mi ebben a probléma, ha mindegyiküknek megfelel így?
febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust, edzőtermi, műkörmös szolis csaj, akinek kb. minden a kinézetéről szól. Hm, de mi van a felszín alatt, milyen emberileg, az érdekel téged, vagy csak a testük? Szerintem aki kicsit is szereti a párját az nem tudja rommá csalni, hiába nem titkolod attól meg megcsalod és alázod. Kizárólag abban az esetben tudja ezt megtenniaz ember, ha tárgyaknak nézi a nőket. Mindrgy mit mond, tudja mit akarnak hallani, hogy szere Katit de Beát is, de ugyanúgy mint a szép luxuskocsikat, abból is van kedvenc, a merci jeep, de a lamborghini és a ferrari is bejön.
febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

"mennyire egyedi ez"

Nem egyedi, biológiai adottsága alapján nem monogám az ember, persze a biológia nem visz mindent egy személyiségben, úgyhogy nem vonom kétségbe senki monogám megélését.:)

febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

kell minden nő?

Mert a leírásban egészen más van!

febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
85%
Kamu a kérdés, mert ilyen írásképpel,helyesírási hibák hadával,nem lesz az ember középvezető. Maximum a mekiben :)
febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
67%
Nekem onnan gyanús, hogy miért kérdezi vki, "hogy is van ez, hogy mindegyik pasi/ nő engem akar??" "miért nem elég egy nő" - pedig, amikor vki annyira felszínes, akkor pont, hogy nem édeklik a miértek, csak sodródik.
febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Telefonról elég nehéz írni úgy, hogy kábé rá sem nézek amit bepötyögtem. Az autokorrekt is sokszor bekavar. Ne ezen rugózzatok. Hidd el, ha hivatalos levelet írok arra odafigyelek. Nem mellesleg a magyar lakosság nagy része diszlexiás és diszgráfiás is. Én miért lennék kivétel.

25-ös. Nézd vissza ahogyan te azt a pár mondatot leírtad és utána példálózz az írásképpel, a helyesírási és stíliszikai hibákkal. Amúgy meglepődnél komoly cégek levelezésében milyen hibák vannak. Ma kaptam egy árajánlatot amelyikben annyi volt a megszólítás, hogy kedves! Majdnem visszaírtam, hogy előtte azét megihattunk volna valamit. 😁

febr. 16. 13:52
 28/41 A kérdező kommentje:
20-as. Mutass be annak a hölgynek akit kergetsz! Hátha! 😌
febr. 16. 13:54
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
De most neked mi a kérdésed célja? Megosztani velünk, hogy milyen faszagyerek vagy? Egészségedre, sok boldogságot magadhoz.
febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Csak az, hogy ez nem normális. Ez személyiség torzulás szerintem.

Olyanná váltam akitől félteném a lányom ha lenne. Ez bevallom zavar egy kicsit. Közben szorongó és állandó teljesítmény kényszeres vagyok. Semmi sem fekete vagy fehér.

Hátha másnál is van ilyen, és le tudta vetkőzni.

febr. 16. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!