Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok, ha azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha azon gondolkozom, hogy legszívesebben izomból megpofoztam volna a volt barátnőm, amikor Ő megpofozott azért, mert nem vettem neki semmit Valentin-napon?

Figyelt kérdés

4 hónapot sem voltunk együtt, én már jóval korábban szóltam neki, hogy egyszerűen nem szeretem a Valentin-napot, ne vegyen nekem semmit, mert én sem fogok neki semmit venni.


Erre arra mentem haza, hogy vett valamit nekem, én meg ugye semmit, ezen összevesztünk, el is kezdett velem kiabálni, majd megpofozott, és megszorította arcom, hogy legszívesebben adna még egyet.


Tök nyugodtan mondtam neki, hogy most azonnal pakolja össze a maradék cuccát és menjen el, és soha ne is jöjjön vissza, letiltottam mindenhonnan.


Viszont néha megfordul a fejemben, hogy jól esett volna ha visszavághatok és cserébe mondjuk én is megpofozhatom.


Pedig soha nem bántottam senkit még kiabálni sem kiabáltam senkivel.


Rossz ember vagyok?


febr. 20. 13:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%
Emberek, az akkor rendben van, hogy a nő ütött? Csak mondom, hogy férfiak ellen is követnek el családon belül erőszakot.
febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne? Ki is lett dobva. Nem?


Annak rendben van aki nem dobná ki 11.

febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 gergelice16 ***** válasza:
23%
#11 azért az egy fontos különbség, hogy egy férfi tud védekezni a nő ellen, és nincs kiszolgáltatva a másiknak (testi szempontból). Fordított esetben ez nincs meg.
febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Jol retted hogy nem utotted meg. Legkozelebb ga ennyire felhuzod magad egy no miatt akkor nem az aki neked valo. Ne uss soha vissza inkabb keruld el ulyen helyzetben a konfliktust en menj el!
febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%
Tipik gyerekverő anya lesz ebbol is majd.
febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
30%
#13 egyáltalán nem biztos.
febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
29%

#11

A nő nincs itt és már megkapta a büntetését. A csávó meg nyilván elhallgatja a sztori 90%-át, azaz hogy ő provokálta ki a veszekedést, anyagias rib-ancnak nevezte a nőt, mert szeretett volna egy hervadt virágot legalább Valentinra, gondolom annak se örült, amit a nő adott neki hanem ott is elkezdett hisztizni, hogy minek kapott ajándékot, hülyeség ez az ünnep, szegény nő meg se említette valszeg, hogy ő nem kapott semmit mert már előre balhézott a srác.


Mindezt csak azért, hogy ne kelljen virágot vennie valentinra.

febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 gergelice16 ***** válasza:
22%
#16 Azért az esetek túlnyomó többségében a férfi az erősebb. De nyílván vannak kivételek...
febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen nővel minek jöttél egyáltalán össze.
febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
17-es válaszoló, te nagyon durván beteg vagy…
febr. 20. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!