Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok, ha azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha azon gondolkozom, hogy legszívesebben izomból megpofoztam volna a volt barátnőm, amikor Ő megpofozott azért, mert nem vettem neki semmit Valentin-napon?

Figyelt kérdés

4 hónapot sem voltunk együtt, én már jóval korábban szóltam neki, hogy egyszerűen nem szeretem a Valentin-napot, ne vegyen nekem semmit, mert én sem fogok neki semmit venni.


Erre arra mentem haza, hogy vett valamit nekem, én meg ugye semmit, ezen összevesztünk, el is kezdett velem kiabálni, majd megpofozott, és megszorította arcom, hogy legszívesebben adna még egyet.


Tök nyugodtan mondtam neki, hogy most azonnal pakolja össze a maradék cuccát és menjen el, és soha ne is jöjjön vissza, letiltottam mindenhonnan.


Viszont néha megfordul a fejemben, hogy jól esett volna ha visszavághatok és cserébe mondjuk én is megpofozhatom.


Pedig soha nem bántottam senkit még kiabálni sem kiabáltam senkivel.


Rossz ember vagyok?


febr. 20. 13:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy rossz ember valószínűleg, de nőt ha ő üt meg, akkor sem ütünk vissza soha.
febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
50%

Nőként mondom itt nagyon sok embernek baj van az agyaval.


Ki a fszt érdekel hogy miért nem akarja ünnepelni a Valentin napot a kérdező? Nem akarja és kész. Szólt előre? Szólt. A csaj leszarta? Le. Magasról telibe van fva hogy ki szerint jogos emiatt hisztikezni és ki szerint nem, ez nem hatalmazza fel az idegbeteg pcst arra hogy verekedjen. Sőt, mondok jobbat, egy nőt sem hatalmaz fel semmi arra hogy megüssön egy férfit. És nem, rohadtul nem kisebb bűn mint fordítva.


Kérdező, természetes hogy ezt érezted, megérdemelt volna egy nyaklevest hogy helyre razodjon az a kevés agya. De jól tetted hogy nem ütötted meg. Ha ez vigasztal, a kisujjadba több erkölcs és IQ szorult mint az exedbe és sok kommentelobe összesen.

febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
24%

32: Hatalmas like!


35/F

febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
32. Nőként 100%-ig egyetértek veled!
febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem tudom ezt elképzelni, ahogy leírtad. Elkezdett veszekedni és addig hergelte saját magát, amíg megütött? Hogyan szorította meg az arcodat? Két kézzel két oldalról? Vagy belecsípett? Nem tudom. Mindenesetre - szerencsére - még nem találkoztam olyan nővel, aki lényegében ok nélkül megpofozott volna? Előtte nem volt jele, hogy agresszív? Nem szóltál be neki valami durvát a veszekedés közben?
febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
51%
Ez ugyanolyan képzelgés egy inceltől mint pl a mai vacsora után nasiért-cigiért küldő meg a konditermes formás p.csás. Képzelgések arról bogy milyen kemények lennének ha valaha is szóba állna velük nő a gyk-n kívül :D
febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
32%

#35, 36


32-es vagyok.

Nagyon jó ha számotokra hihetetlen egy ilyen sztori mert ez azt jelenti hogy nem találkoztatok még idegbeteg nőkkel. Az én unokatestvéremet hasonlóan terrorizálta az egyik exe. Persze ezek sikítják a leghangosabban a bántalmazást amikor a férfi önvédelemből lefogja a kezét.

Kívánom hogy semmilyen formában ne talalkozzatok ilyen manipulatív szörnyetegekkel.

febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!