Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok, ha azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha azon gondolkozom, hogy legszívesebben izomból megpofoztam volna a volt barátnőm, amikor Ő megpofozott azért, mert nem vettem neki semmit Valentin-napon?

Figyelt kérdés

4 hónapot sem voltunk együtt, én már jóval korábban szóltam neki, hogy egyszerűen nem szeretem a Valentin-napot, ne vegyen nekem semmit, mert én sem fogok neki semmit venni.


Erre arra mentem haza, hogy vett valamit nekem, én meg ugye semmit, ezen összevesztünk, el is kezdett velem kiabálni, majd megpofozott, és megszorította arcom, hogy legszívesebben adna még egyet.


Tök nyugodtan mondtam neki, hogy most azonnal pakolja össze a maradék cuccát és menjen el, és soha ne is jöjjön vissza, letiltottam mindenhonnan.


Viszont néha megfordul a fejemben, hogy jól esett volna ha visszavághatok és cserébe mondjuk én is megpofozhatom.


Pedig soha nem bántottam senkit még kiabálni sem kiabáltam senkivel.


Rossz ember vagyok?


febr. 20. 13:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
12%
Igen?! Nem én akarok nőket agyonverni, mert szeretnének kapni egy virágot.💔
febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Én sem akartam agyonverni, szimplán visszaakartam adni neki a pofont, de nem tettem és pont 1 percig volt ez csak a fejemben.


És ha tudni akarod akkor azért nem ünneplem a Valentin-napot mivel pont 2 éve Valentin-napon halt meg anyukám, és nincs hozzá gyomrom, nem tudom azóta átérezni, és egyáltalán élvezni azt a napot, mert csak ez jár a fejemben.


Soha nem ütöttem meg senkit, de még közel sem voltam hozzá.

febr. 20. 14:38
 23/37 anonim ***** válasza:
30%

Akkor legközelebb ezt mondd el a kövi csajnak majd, mert ez egy érthető indok, az nem, amit a legtöbb pasi levág, hogy brühühü én minden nap szeretem a másikat. Baromira szerethetik, ha arra nem képesek, hogy egy doboz bonbont vegyenek a másiknak, vagy elmenjenek aznap vacsizni vagy akármi.

Neked van egy valid indokod, de a többség simán csak egy savanyú fa-sz általában.

febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy rossz ember, még szóltál is előre, hogy ne számítson semmire. Ha neki ez ekkora ügy, még akkor sem úgy kellett volna reagálnia, hogy megpofoz és kiabál veled. Felkaptad a vizet, de ennyi. Legközelebb válassz kevéssé hisztis nőt.
febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
29%

Biztos nagy erőfeszítés lett volna venni 1 szál rózsát meg elvinni moziba,ha már ő szeretibezt a napot...:D Grat.

Nyilván ha o leokézta a nem veszel semmit dolgot es nem mondta,hogy "Dehát Józsi nekem meg fontos,azert valamit csinaljunk" az megint gáz.

A pofozkodás meg tenyleg nevetséges, eleg idegbeteg lehet a csaj.

febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy.
febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy az, sőt. Én akkorát lekevertem volna neki a pillanat hevében, hogy el is repül a szuk@fattya.
febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
55%
Néhányan tanuljanak meg szöveget értelmezni és úgy kihagyni a vagdalózást, ugyanis a pasi kidobta.
febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
62%
Visszaütni nem szabad, de megvédeni magad igen. Nyugodtan megfoghatod a kis kezét, kihúzod ajtón kívülre, ajtó becsuk. Mindegy, hogy férfi vagy nő, a fizikai bántalmazás után szakítani kell, nem normális az ilyen ember. Vissza ne üss, ne miatta, magad miatt.
febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted meg, de ne is tedd meg sosem!

Nem értem, miért kell ezt a napot annyira felkapni: ugyanolyan nap, mint a többi. Nem volt szép a nőtől, hogy ezt kaptad tőle: nem megoldás a hiszti.

febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!