Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tènyleg én hibàztam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tènyleg én hibàztam? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Eleve szar napjaim vannak, fáradt vagyok, minden nap 7 előtt kelek a kislányommal, én viszem-hozom oviból, bevásárolok, takarítok, főzök, mellette dolgozok heti 2-3 napon, örülök ha lefektetem a gyereket és be tudok zuhanni én is az ágyba pihenni…párom nem dolgozik, minden nap 10-11-ig alszik, a gyerek körüli teendőkben nem igazán veszi ki a részét…történt tegnap egy olyan, hogy ő az esti xbox-ozásból este 10kor feltántorgott kutyasètàltatás után, hogy megmossa a kutyát, levinni azonban már nem volt kedve a helyére. A kutyája 7 éves, nem olyan règen lett kitessékelve az ágyból mert behányt, hasonlók, szóval eddig vele aludt..mielőtt elment fürdeni már említettem neki, hogy fáj a nyakam, derekam, én lassan bealszok(ilyenkor még nyomkodom a telefonom, általában ebbe álmosodok bele) erre bejött a fürdésből és közölte vigyem le a kutyát és hozzak fel zsepit mert elfelejtett, megkértem, hogy engem mára hagyjon békén mert szeretnék már aludni, (nyilván ha még megmászok egy lépcsőt teljesen éber leszek megint és éjjel 1 előtt nem bírok elaludni), de csak fújta, mondtam neki, eddig a kutyával aludt évekig, most nem bír ki egy estét? Zsepi pedig volt fennt is, csak dobozos, neki az nem jó.. mire én felidegesítettem magam, kipattantam az ágyból és annyit mondtam neki, hogy nagyon unom már, hogy minden alkalommal nekem kell miatta leszaladgálnom este, erre elkezdett ordibálni, hogy ilyen egy hülye nőt, ilyen lusta vagyok, olyan lusta, undorítóan beszélt, hogy takarodjak a szeme elől, és leköpött….szerintetek tényleg ekkora parasztság volt ez tőlem, hogy ekkora cirkuszt kellett ebből csinálni, és ezt érdemeltem?? Mert akárhogy is agyalok, nekem biztosan nem ez lett volna a reakcióm, hanem akkor azt mondom, jó, akkor hagyjad jó ez a zsepi, a kutya meg itt marad most, aludjál. Nem igazán tudom ezt hova tenni, még ő van megsértődve, egész nap nem beszélünk, én biztosan nem fogok kezdeményezni mert ez durva szerintem..mit csinàljak vele???

febr. 24. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezd kicsit sok lenni az egyformán buta stílusban írt állítólagos női kérdés. Vajon a kategória első helyezettjéhez van szerencsénk aki havi ~100 kérdéssel boldogít minket?

Ezek a provokáló, átlátszó kamuk borzasztó károsak a valódi áldozatok számára, rengeteg embert elvisznek abba az irányba hogy a nők tehetnek a bántalmazásról mert ennyire ostobák.

febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tudom megérteni az ilyen nőket akik ilyen pasi mellett vannak és tűrnek mindent. Jól esik nektek? Ennyire ezt szeretitek? Nem hagyod el baszki akkor szenvedjél legyél tovább a csicskása.
febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Szóval te csinálsz mindent, semmire nincs időd, ő meg nem dolgozik és még te vagy a lusta? Szívből remélem, hogy ez csak kamu kérdés. Amennyiben nem, kérlek gondold végig, hogy mégis miért vagy vele. Nem segít, csúnyán beszél veled, leköp és még azt se lehet mondani, hogy anyagilag vagy rászorulva, hiszen nem is dolgozik. Ennél egyedül is ezerszer jobb lenne. Legyen önbecsülésed és dobd ki, ne tűrd el, hogy bárki így viselkedjen veled.
febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 ez a kamukérdés borzasztóan túl van tolva. Mindegyik, de ez különösen.
febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg trollkodás.
febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te heti 2-3 napot dolgozol, ő meg semmit? Ez gyerek előtt is így volt? Egyáltalán miből éltek?
febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Te már tettél fel itt kérdést, akkor még csak terhes voltál, ha jól emlékszem nagyon hamar becsúszott a baba a kapcsolatba, akkor még "csak" arra panaszkodtál, hogy a kutya nincs sétáltatva, nevelve, az ágyban alszik, nem szobatiszta stb. - már akkor írtuk többen, hogy nagyon alaposan gondold át, és ha nem mutatja a párod jelét a változtatni akarásnak, akkor nem biztos hogy hosszú távon működni fogtok.


Ezt a felállást - te dolgozol a gyerek mellett és ő nem csinálja a házimunkát, gyerek körüli teendőket, hanem azokat is neked kell - én pl. nem fogadnám el, nem élnék így együtt vele.

febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!