Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy volt képes ilyen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt képes ilyen komoly dolgot eltitkolni több hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A pasim nemrég vallotta be fél évvel a megismerkedésünk után, hogy egy évet ült börtönben több mint 20 évvel ezelőtt …

Amit elkövetett, az pénzügyi/gazdasági bűncselekmény, nem részletezném. Szinte hahotázva adta elő ezt a dolgot, hogy ő is mesél akkor valamit, miután én is meséltem egy egészségügyi problémámról a múltban (…)

A gond az is, hogy nekem pont olyan hivatásom van, hogy az ilyen dolgoktól jó messze kell lennem … meg amúgy is, nagyon fáj az egész, hogy kb. egy bűnözővel vagyok együtt.

Attól tartok, ha ezt elhallgatta, mást is, szemrebbenés nélkül.

Ebből szakítás lesz.


febr. 25. 19:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
29%

Hogy volt képes eltitkolni elötted? Megis, ki vagy te??

Mindenki tartozik neked egy vallomással?

És miért hogy utána lenézd és jól belerúgj?

Amit meg is teszel.

Én sem vallottam volna be, mert rájöttem, hogy csak azért mert ráfogom egy helyzetre, hogy kapcsolat, még nem jelenti azt, hogy bízhatok az adott emberben, számíthatok rá hogy nem ítél el es nem is fordítja ellenem az igazat. Es ezért nem vallok már en se be semmit, mert a pasim nem a papom es meg se érdemli legtöbbször a nagy “megnyílást”

Ez ami neked van, nem kapcsolat, hanem szexhaverség. Itt nincs szeretet, se bizalom, egyezzünk meg.

Jól érezte ezt, ha emiatt nem vallotta be.

Ahogy téged is elhagyhat, ha megbetegszel, mert nem félmellű, vagy féllábú, vagy kövér nővel kezdett kapcsolatot.

Szerintem is, vess véget ennek a semminek ami köztetek van

febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy ez nem kapcsolat, de nem miattam.
febr. 26. 07:45
 23/37 anonim ***** válasza:
82%
19, te sztorikat kreálsz a fejedben, vakbélműtét és társai max érdekesség, de az embernek nem állandóan azon jár a feje, ha releváns lesz valami miatt, nyilván elmondod. Viszont a börtönbüntetést nem lehet félremagyarázni, hogy csak egy kicsit szegte meg a törvényt/kicsit károsított meg másokat/nem releváns már, kicsit elfelejtette.
febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
22%
Volt egy ballépése 20 éve,amit leült. Nem tudom mi az,de pl akár egy ve nem fizetett csekk is lehetett,és halmozódott a tartozás. Tudom,közmunkára át lehet váltani,de volt olyan ismerősöm,aki inkább bement a hűvösre nyaralni. Na mindegy. Nem pazarlom a szót,de jobb is a pasid ak,ha szakítassz vele. Nem embert ölt,hogy ne kezdhessen normális életet egy év börtön után. Amúgy meg,ha annyira nagyra tartod magad,hogy nem akarsz egy bűnözővel" együtt élni,akkor hogy tudtál mégis összegabalyodni vele. Nevetséges,hogy ilyen okosan" nem láttad,hogy egy börtöntöltelékkel" van dolgod.
febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
16%
Jah felteszed ide a kérdésedet de senki kommentje nem érdekel csak az aki melleted áll. Hát a hátam középere nem kívánok egy ilyen nőt a pasi csak jól jár ha elhagyod legalább talál magának olyat aki nem akad fent a 20 éve elkövetett pénzfasz**ágán. Tipikis mikor egy nőnek soha senki nem megfelel meg. Te titkolózhatsz de a másik ne tegye. Idióta....
febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

#24

Az államot károsította meg.


Amúgy persze, kapcsolhattam volna, hogy nincs rendben az élete, csak napról napra él, nincsenek céljai, semmi.

febr. 26. 12:58
 27/37 anonim ***** válasza:

"legalább talál magának olyat aki nem akad fent a 20 éve elkövetett pénzfasz**ágán"


Mert nem fogja elmondani.

febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
29%
Na hát az állam aztán összeomlik, ha lehúzza 1-2 kisember pár millióval… Ez az állam nem is érdemel mást, mikor a kocsidat nem szerelheted meg kb magadnak, a saját házadat nem építheted fel egyedül, mert minden engedélyekhez meg számlákhoz van kötve. Szánalmas.
febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
76%
Más kérdéseknél meg az a baj a nőkkel, hogy csak a börtöntöltelék menő csávó kell nekik, de a börtöntöltelék menő csávónak a többi pasi fulladozik itt a farkától, annyir szerelmesek belé.
febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
34%
Én nő vagyok, de egy adócsalót ebben az országban nem tudok bűnözőnek tekinteni, itt az állam a legnagyobb bűnöző, a vállalkozó pedig egy szerencsétlen, aki próbál nem belefulladni a fostengerbe.
febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!