Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy volt képes ilyen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy volt képes ilyen komoly dolgot eltitkolni több hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A pasim nemrég vallotta be fél évvel a megismerkedésünk után, hogy egy évet ült börtönben több mint 20 évvel ezelőtt …

Amit elkövetett, az pénzügyi/gazdasági bűncselekmény, nem részletezném. Szinte hahotázva adta elő ezt a dolgot, hogy ő is mesél akkor valamit, miután én is meséltem egy egészségügyi problémámról a múltban (…)

A gond az is, hogy nekem pont olyan hivatásom van, hogy az ilyen dolgoktól jó messze kell lennem … meg amúgy is, nagyon fáj az egész, hogy kb. egy bűnözővel vagyok együtt.

Attól tartok, ha ezt elhallgatta, mást is, szemrebbenés nélkül.

Ebből szakítás lesz.


febr. 25. 19:51
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Bűncselekményt követett el, letöltendőt kapott, ezen mit kell szépíteni?!

Egy megbélyegzett ember.

febr. 26. 13:30
 32/37 anonim ***** válasza:
37%
Van baj a fejedben kedves kérdező
febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
19%
Birosag itelte el, nem az allam. Ha felebbezett, akkor tobbszor is. Ha nem, akkor meg be is ismerte a bunosseget. Teljesen valid, hogy bunelkovetesnek van utoelete, nem csak egy kis szobafogsag.
febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Beismerte.
febr. 26. 19:06
 35/37 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező ahelyett hogy itt bizonygatod az igazadat meg vered a nyálad fogod magad oszt szakítassz. Problémád megoldva.
febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Megtettem :)
febr. 26. 20:19
 37/37 anonim ***** válasza:
34%
Én is csináltam fiatalon hülyeséget...szexeltem idegennel egy buliban, többet ittam a kelleténél, kimaradoztam éjszaka, volt 2 kapcsolatom párhuzamosan. De nem ültem böriben. :D azért a hülyeségnek is van egy határa.
febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!