Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem vált még le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem vált még le a szüleiről? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy távkapcsolatban élünk különböző városokban vagyunk, illetve a párom sokat van külföldön is, azonban amikor haza jön sokszor majdhogynem választania kell köztem és a szülei között és általában mindig őket választja. Sokszor amikor együtt töltünk időt az anyja hívja telefonon hogy mikor megy haza, illetve mindig megjegyzi neki hogy alig tölt el otthon időt, nem foglalkozik velük stb. Van hogy megbeszelunk egy programot aminek az a vége hogy inkabb lemondja mert el akarja kerülni a konfliktust es otthon marad. Engem ez nagyon bánt, oké nem vagyunk együtt évek óta pontosabban fél éve, de szerintem a szülők is lehetnének megértőbbek vele, hiszen felnőtt ember had élje a saját életét. Hogyan lehetne ezt a szituációt kezelni ? Normális ez egyáltalán?

febr. 25. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem! Neki eleg, ha néha meg tud dugni, és ennyi.
febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a végjáték csak rosszabb lesz. Voltam hasonló szituációban a férfi az exem ugyan ezt élet át. Én próbáltam javulni de nem tudtam elég gyorsan változni ezért vége lett. Ha érdekel még részlet írj.
febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért választja mindig a szüleit, mert annyira azért nem érdekled. Egy szerelmes pasi nem így viselkedne, és ez nem a szülei sara.
febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatnak eleve nincs értelme. A többi csak hab a tortán.
febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet az exemmel jársz. Nem sok örömöd lesz neked ebben. Mindig anyukáék fognak nyerni, te meg várhatsz, alkalmazkodhatsz.
febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Azért valljuk be, fél év, főleg távkapcsolatban, egy nagy semmi.

Még jó, hogy a szüleihez megy, akik felnevelték.

Majd ha TÉNYLEG együtt lesztek (mert szerintem a távkapcsolat nem igazi párkapcsolat) és úgy csinálja ezt, na akkor kezdj el aggódni.

Amúgy fél év alatt hányszor találkoztatok így? Kb. háromszor?...

febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, gyakran tudunk talalkozni kb 1-2-3 hetente ez sok mindentől függ
febr. 26. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hetente az a gyakori? Az fel ev alatt osszesen 12-14 talalkozas, minden csak nem parkapcsolat. Ez max neha egy kis kozos szabadido eltoltes
febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te hany eves vagy?
febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 Vagyok. Nem tudom, miért lettem lepontozva, mikor pont azt írtam, mint a többiek.

Lehet, hogy kicsit "nyersebben" fogalmaztam, de a lényeg ugyanaz.

Mindegy, ez a Gyakori, már megszoktam és nem igazán hat meg, csak nem értem.

febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!