Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérhet még az érdeklődésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet még az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

3,5 év kapcsolat után elmúlt a barátom irányába a szexuális érdeklődésem, ami azt jelenti, hogy nemcsak hogy nem kívánom szexualisan, hanem nem is akarok már vele lefekudni, nem vágyok az érintésére és ha mégis ráveszem magam, nem nedvesedek es nem tudok már elérni orgazmust.

Ezelőtt 5-6 hónappal még nagyon jó volt az orgazmusom vele, jobban tudott kielégíteni, mint én magam, teljes mértékben rá tudtam bízni a kielégülésem.

Õ is ritkán kezdeményez már, szerintem vágja a helyzetet es biztos én sem vagyok mar túl izgató a szamara, de még ritkán is nehezemre esik.

Voltak nézeteltéréseink a múltban, lehet emiatt vesztettem el az érdeklödesem, vagy azért mert 3 év után csökken a ”szerelmi hormonok” termelödese, söt, meg is szunik


febr. 26. 06:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Elfáradt a kapcsolatot.Nyilván ha megbeszélitek lehet rajta javítani ami ideig óráig működik.

De ennek a kapcsolatnak vége szerintem.

febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Nálatok ennyire szar a kommunikáció?
febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

8-9 es, hát ja, az hogy kerülöm vele a szexet es nem akarok vele lefeküdni azt biztos nem látja. Sőt azt se, hogy orgazmusom sincs.

Az hogy megcsalt végig azon mit lehet tárgyalni ? Mindent tagad ha szóba hozom. Es lehord betegnek meg mindennek hogy nem bízom benne

febr. 26. 09:12
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Minek akarsz még vele lenni így?
febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

De ezt leírtad nekünk ide? Komolyan borzalmas a kommunikaciod. Hogy adjunk tanácsot, ha nem írod le, hogy mi a szituáció?

Így meg pláne nem értem, minek vagy vele. Csak magadat hibaztathatod, hogy ezt elviseled.

febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha rájöttél hogy megcsalt és még le is tagadja nem igazán csodálkozom hogy nincs kedved vele szexelni és orgazmusod sincs. Ennek a kapcsolatnak vége.
febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Drága jó Istenem.


Persze, hogy nem akarsz vele lefeküdni ha félrement. Ki kellett volna akkor rögtön vágni őt.


Nekem se lenne kedvem szóba állni vele pláne nem szexelni.


És akkor a vitákra gondolsz, hogy azért nem esik jól?


Azért nincs hozzá hangulat, mert hűtlen volt.


Szakíts.

febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!