Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérhet még az érdeklődésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet még az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

3,5 év kapcsolat után elmúlt a barátom irányába a szexuális érdeklődésem, ami azt jelenti, hogy nemcsak hogy nem kívánom szexualisan, hanem nem is akarok már vele lefekudni, nem vágyok az érintésére és ha mégis ráveszem magam, nem nedvesedek es nem tudok már elérni orgazmust.

Ezelőtt 5-6 hónappal még nagyon jó volt az orgazmusom vele, jobban tudott kielégíteni, mint én magam, teljes mértékben rá tudtam bízni a kielégülésem.

Õ is ritkán kezdeményez már, szerintem vágja a helyzetet es biztos én sem vagyok mar túl izgató a szamara, de még ritkán is nehezemre esik.

Voltak nézeteltéréseink a múltban, lehet emiatt vesztettem el az érdeklödesem, vagy azért mert 3 év után csökken a ”szerelmi hormonok” termelödese, söt, meg is szunik


febr. 26. 06:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondd el neki, hogy ez a szitu és próbáljátok meg kitalálni, hogy akartok e ezen dolgozni vagy nem.
febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintem látja mi a szitu, mert nem vertem át az orgazmusokkal, így szembetűnő a hianyuk. Nincs mit elmondani, a szenvedély megszűnése látszik.
febr. 26. 06:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A köztetek lévő konfliktust kellene megoldani.
febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet
febr. 26. 07:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szex sem fog megjavulni. A szex neha egy indikátor,ami megmutatja a két ember közötti viszonyt. Nem lehet feloldott a másikban, ha alapvető nehezteles van benned vagy benne.
febr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez így van
febr. 26. 07:24
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor szerintem jobb elvalni tisztességesen egymástól.
febr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
De akkor most mi a kérdés? Én nem várom meg, hogy a párom jelekből olvasson, mint valami sziu indián, hanem elmondom neki, hogy mi van. Te nem akarod elmondani, nem akarsz javítani rajta, akkor ki a kérdés?? Szakits, azt kész.
febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem látja mi a szitu"

Nagyon veszélyes így gondolkodni, mert mi van, ha mégsem? Miért okoz nehézséget elmondani hogy érzel és miért érzed így? Miért vagy vele, ha nem is beszélgettek?


4: Hogyha nem lehet megbeszélni a problémákat, akkor kérdésedre válaszolva nem fog visszatérni az érdeklődésed.

febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy nem-e a libidó szállt el valamilyen hormonális változás miatt, mert az visszatérhet. Így lehet más pasira sem tudnál beindulni de ha igen, akkor tényleg csak a párod iránt hűltél ki. Először ezt kellene tisztázni, melyik eshetőségről van szó.
febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!